DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Koźmin Wlkp.: Kolejny wypadek. Auto w rowie

Do kolejnej kolizji na trasie Wałków – Koźmin Wlkp. doszło dzisiaj wczesnym rankiem. Kierujący samochodem marki audi z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i wjechał do rowu. Poszkodowanym zajęli się ratownicy medyczni przybyli na miejsce kilka minut po zgłoszeniu. Działania strażaków polegały m.in. odłączenia akumulatora w rozbitym pojeździe.

Do zdarzenia zadysponowano : średni samochód ratowniczo – gaśniczy STAR GBA oraz lekki samochód ratownictwa technicznego FORD SLRt z OSP Koźmin Wielkopolski, samochód ratownictwa technicznego z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej PSP Krotoszyn, patrol policji oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

– Dowódca w przeprowadzonym rozpoznaniu ustalił, że samochód osobowy marki Audi z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i wjechał do rowu. Na miejscu jest już zespół karetki pogotowia, który zajmuje się poszkodowanym kierowcą – czytamy w komunikacie.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączenia akumulatora w rozbitym pojeździe, kierowaniu ruchem wspólnie z policjantami, pomocy w transporcie poszkodowanego do karetki pogotowia, pomocy pomocy drogowej w wyciągnięciu samochodu z rowu oraz uprzątnięciu jezdni z części karoserii .

O godzinie 7:51 zastępy wróciły do bazy.

fot. dh Mariusz Błaszczyk

wlkp24.info

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz