Koźmin Wlkp.: Kolejny wypadek. Auto w rowie

0

Do kolejnej kolizji na trasie Wałków – Koźmin Wlkp. doszło dzisiaj wczesnym rankiem. Kierujący samochodem marki audi z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i wjechał do rowu. Poszkodowanym zajęli się ratownicy medyczni przybyli na miejsce kilka minut po zgłoszeniu. Działania strażaków polegały m.in. odłączenia akumulatora w rozbitym pojeździe.

Do zdarzenia zadysponowano : średni samochód ratowniczo – gaśniczy STAR GBA oraz lekki samochód ratownictwa technicznego FORD SLRt z OSP Koźmin Wielkopolski, samochód ratownictwa technicznego z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej PSP Krotoszyn, patrol policji oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

– Dowódca w przeprowadzonym rozpoznaniu ustalił, że samochód osobowy marki Audi z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i wjechał do rowu. Na miejscu jest już zespół karetki pogotowia, który zajmuje się poszkodowanym kierowcą – czytamy w komunikacie.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączenia akumulatora w rozbitym pojeździe, kierowaniu ruchem wspólnie z policjantami, pomocy w transporcie poszkodowanego do karetki pogotowia, pomocy pomocy drogowej w wyciągnięciu samochodu z rowu oraz uprzątnięciu jezdni z części karoserii .

O godzinie 7:51 zastępy wróciły do bazy.

fot. dh Mariusz Błaszczyk

wlkp24.info
redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick