Koszykarze w listopadzie przeniosą się do Areny Ostrów [WIDEO]

14
- Ten tydzień był bardzo intensywny, bardzo dużo odbyło się rozmów z władzami miasta, z prezydent Beatą Klimek oraz jej zastępcami i zapadła decyzja o tym, że przeniesiemy się niebawem do Areny Ostrów. Lada dzień mamy pojawić się tam na pierwszych treningach i już za moment powinniśmy podać datę pierwszego spotkania w tej hali - mówił dzisiaj w programie "Okolice Sportu" prezes Arged BM Slam Stali - Bartosz Karasiński.

Cały program “Okolice Sportu” z udziałem prezesa Arged BM Slam Stali dzisiaj o godz. 18:10 w Telewizji Proart. Powtórka o godz. 23:10.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

14 KOMENTARZE

 1. 34
  42

  A niby dlaczego do Areny Ostrów ? Mają swoje dwa kurniki to niech tam grają . Mecze odbywają się bez widowni więc nie znajduję uzasadnienia.

  • 31
   9

   Wg ciebie po co wybudowano halę, ma stać pusta i nadal mają grać w sali gimnastycznej SP 2.
   Warunki jakie tam są każdy wie. Chcesz aby Ostrów był nadal ośmieszany w TV. Hala, jeżeli jest odebrana, powinna jak najszybciej być wykorzystywana. Kosz i ręczni muszą tam trenować i grać mecze, to ma być hala gospodarzy.

  • 17
   4

   Skąd się biorą takie betony jak ty ? Niech zgadnę , że to ty jesteś ten dewiant , który pod tematami z żużla pisze ciągle brum brum. Skąd się biorą tacy dewianci , którym wszystko przeszkadza dookoła ? Obojętnie co by się nie działo jest źle ! Dramat z tobą i tobie podobnymi !

 2. 26
  6

  No nareszcie, podziękowania dla Pani Prezydent, duże brawa też dla klubu, który od kilku lat robi super robotę, nie tylko ekstraliga ale też dzieciaki i młodzież widać że to idzie w dobrym kierunku powodzenia

 3. 10
  3

  Frustratom wiecznie coś nie pasuje smutne życie macie ja się cieszę niech grają w tej fajnej hali oby im służyła niech wygrywają chłopaki

 4. 2
  3

  Rozwalają mnie komentarze na tej stronie. W urzędzie miejskim macie jakiś konkurs kto najgłębiej zajrzy pani prezydentowej do dudy Przeżywamy to cały czas z pisem i doznajemy obrzydzenia jak Sasin codziennie…eeee. Sala jak sala i żeby wydać nie swoje pieniądze na budynek to nie potrzeba w ogóle prezydenta. Wystarczy glosowanie

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick