Kosz pokonuje Stal. Zadecyduje trzeci mecz

0
Za nami drugi mecz I rundy play off w II lidze koszykarzy. Dzisiaj w Pleszewie zespół Kosza podejmował ostrowską Stal. Gospodarze musieli wygrać, żeby doprowadzić do trzeciego spotkania. No i mecz mógł się podobać kibicom koszykówki. I kwarta należała do ,,Stalowców", którzy po dziesięciu minutach prowadzili 23:21. W II kwarcie podopieczni Kaspra Smektały zagrali dużo lepiej, wygrywając w tej części meczu 26:14. Tym samym Kosz prowadził 47:37. Po przerwie gospodarze poszli za ciosem. Ostrowianie nie potrafili zatrzymać pleszewian, którzy powiększali przewagę. Kosz wygrał dzisiejszy mecz 90:72. 24 punkty dla zwycięzców rzucił Artur Mrówczyński, natomiast wśród pokonanych 28 punktów zdobył Łukasz Wojciechowski. W rywalizacji do dwóch wygranych mamy remis 1:1. Decydujące spotkanie numer 3 rozegrane zostanie w najbliższą środę w Ostrowie. Zapowiada się kolejny mecz pełen emocji.