“Kosynierzy” szlifują formę. We wrześniu jubileusz

3
Do Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie podczas ferii zawitał Zespół Tańca Ludowego „Kosynierzy”, który działa przy Gminnym Ośrodku Kultury w Przygodzicach. Zespół przyjechał specjalnie na warsztaty podczas których doskonali swoje umiejętności związane z tańcami ludowymi. We wrześniu zespół będzie obchodził 5 – lecie istnienia.

“Kosynierzy” z Jankowa Przygodzkiego na warsztaty zimowe do Pleszewa przyjeżdżają co roku. We wrześniu zespół będzie obchodził 5 – lecie istnienia. Z tej okazji grupa pod kierunkiem Agaty Niedzielskiej przygotowuje specjalny program.

“Kosynierzy” w sile 25 osób w pleszewskim centrum OHP przebywają od piątku, trenują trzy razy dziennie, po trzy godziny.

„Kosynierzy” to nie jedyna grupa, która podczas tegorocznych ferii odwiedzi Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie. Niedawno formę na nowy sezon szlifowali tam także “Gorzyczanie”

 

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. 1
    4

    O kurde Kosynierzy w Pleszewie, a jak Zespół Pieśni i Tańca Przygodzice jeździ do Pleszewa co rok to już nic nie napiszą.. Komedia :v

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick