Kostrzewski włączył tryb play off

0
- ,,Kostek" włączył tryb play off - w taki właśnie sposób o Mateuszu Kostrzewskim mówią kibice BM Slam Stal. No i nie sposób się z nimi nie zgodzić. 28-letni skrzydłowy w spotkaniach fazy play off gra na wysokim poziomie. Jest jednym z liderów ,,Stalówki".

W czwartkowym meczu z Polskim Cukrem Toruń, Mateusz Kostrzewski spędził na parkiecie 21 minut. W tym czasie zdobył 13 punktów. Trafił 4 z 5 rzutów z gry. Miał też 2 asysty i 3 zbiórki. Ponownie należał do wyróżniających się zawodników na parkiecie. Za każdym razem, kiedy wchodził do gry dawał wiele dobrego ekipie BM Slam Stal.

to był czwarty mecz dla ,,Kostka” w tegorocznych play off. No i 28-latek swoją grą potwierdza, że play off to jego czas. W tej fazie sezonu czuje się wybornie. Przed rokiem błyszczał w trakcie ćwierćfinałowych i półfinałowych meczów z MKS-em Dąbrowa Górnicza oraz Stelmetem Zielona Góra. Teraz po tych czterech meczach legitymuje się średnią meczową na poziomie ponad 11 punktów, spędzając w grze 21 minut. Trafił 18 z 32 rzutów z gry, uzyskując 56% skuteczności. Poza tym notuje 3,5 zbiórki

redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick