Kostrzewski w rewelacyjnej formie. Będzie powołanie do kadry?

1
W trakcie tegorocznej walki w play off w rewelacyjnej, wręcz życiowej formie znajduje się Mateusz Kostrzewski. Skrzydłowy BM Slam Stal notował kapitalne występy w półfinałowej serii z Polskim Cukrem Toruń. W czterech meczach spędzał średnio w grze 26 minut. W tym czasie zdobywał na poziomie ponad 17 punktów, notując 70-procentową skuteczność i mając ponad pięć zbiórek. To wynik znakomity.

,,Kostek” całkowicie przyćmił kadrowiczów: Karola Gruszeckiego i Aarona Cela. Nic więc dziwnego, że kibice basketu w całym kraju uważają, że zawodnik ,,Stalówki” zasłużył na powołanie do reprezentacji Polski, którą na przełomie czerwca i lipca czekają eliminacyjne mecze do mistrzostw świata z Litwą i Kosowem. – Moja gra to efekt bardzo dobrej postawy całego zespołu – podkreśla zawodnik ostrowskiej drużyny, który do tej pory w seniorskiej reprezentacji zanotował jedynie epizod. – Gra z orzełkiem na piersi to zawsze było moje marzenie – kończy ,,Kostek”.

Dzisiaj Mateusz Kostrzewski będzie gościem kolejnego wydania magazynu koszykarskiego na antenie Telewizji Proart. Premiera magazynu 24 sekundy o godzinie 21.20. Zapraszamy do oglądania.

redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Czy mamy szykować się na finał jednak do Kalisza? Z wypowiedzi Pana Matuszewskiego wynika, że PLK chce aby mecze nie odbywały się w SP2. Czy coś wiadomo w tym temacie?

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick