Koronawirus w komendzie. Czy wpłynął na funkcjonowanie policji?

3
Komenda Miejska Policji w Kaliszu / fot. wielkopolska.policja.gov.pl
U dziewięciu policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu potwierdzono pozytywny wynik na obecność koronawirusa. Przebywają w domu, a komenda funkcjonuje normalnie - zaznacza asp. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowy tamtejszej komendy.

Koronawirus nie oszczędził kaliskiej Komendy Miejskiej Policji. Zakażenie potwierdzono u dziewięciu funkcjonariuszy. Przebywają w domu. Ich zachorowanie na COVID-19 nie wpłynęło na funkcjonowanie tamtejszych struktur, ponieważ kaliska KMP zatrudnia blisko 400 policjantów.

– W naszej pracy służba jest zapewniona w sposób ciągły. Interweniujemy bez przeszkód, wszystkie prowadzone czynności odbywają się normalnie – zapewnia asp. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

CZYTAJ: Więcej zgonów, mniej nowych przypadków zakażeń

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. Cały powiat choruje, a co robią pracodawcy, nic, co robią samorządowcy, nic, co robi pan starosta, nic, przechorował dzięki Bogu i co robi, nic. A pracownicy chorują całymi rodzinami bo pracodawcy olewa…. ją, byleby papiery się zgadzały, ale papier cierpliwy….

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick