DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Komentarze (7)
 • G
  Gutaperka

  czwartek, 5 kwietnia, 2018

  Po pierwsze, to tych pieniędzy nie oddadzą, tylko przekażą na Caritas.
  Po drugie, nagroda musi mieć pisemne uzasadnienie. O ile wiem, to żaden z ministrów, ani premier otrzymując co miesiąc „nagrodę” takiego uzasadnienia nie otrzymywali, więc otrzymanie tej kasy było bezprawne. Po wyborach do Sejmu na 100% będą musieli te pieniądze zwrócić z odsetkami – żadne tłumaczenia, że tą kasę otrzymał Caritas nie pomogą. Chytry dwa razy traci.

  Odpowiedz
 • P
  podatnik

  czwartek, 5 kwietnia, 2018

  Teraz czekamy na przekazanie nagród na cele społeczne przez naszych ostrowskich nagrodzonych urzędników…

  Odpowiedz
 • C
  C5

  piątek, 6 kwietnia, 2018

  No To Beata (broszka) Szydło …może zwijać „żagle”. Teraz chyba pójdzie na plebanie syna …kucharzyć > Prezes się obudził jak PiS-uary zaczęły nabierać ,,wody”” ! Generalnie WTOPA!!!! P.S. Nie jestem związany z żadną partią . Czekam jeszcze na rozliczenie dotacji na TORUŃ. Proszę posłuchać przy okazji apelu O.Rydzyka w TV Trwam o 1% podatku ( o każdą złotówkę)…skierowany nawet do rencistów i emerytów !!!!! (to się teraz naraziłem)

  Odpowiedz
 • T
  Totalniak

  piątek, 6 kwietnia, 2018

  Teraz czekam na protest Urbaniaka, Kornaszewskiego i tego młodego szczyla jak tam mu nie pamiętam ale wiem, że nazwisko jest takie prostackie, przeciwko obniżce uposażeń polityków o 20%.

  Odpowiedz
 • W
  winter1

  piątek, 6 kwietnia, 2018

  Oddadzą na koniec roku tylko i ale !!!! odciągną sobie na koniec roku odpisaniem od podatku w 100% jako darowiznę na cele kośćielne gdyż kośćiół i caritas to jedno !!! HA HA HA i tyle z WIELKIEGO oddawania kasy !

  Odpowiedz
 • P
  proletaryusz

  piątek, 6 kwietnia, 2018

  pisiak to są szczyle przy peło:)
  nagród, które wypłacano prezydium Senatu w latach 2006 – 2015. Okazuje się, że Bogdan Borusewicz z tytułu nagród oraz ekwiwalentów za niewykorzystany urlop otrzymał ponad 600 tys. złotych!
  jak podaje portal wPolityce.pl pierwszą nagrodę z funduszu nagród Bogdan Borusewicz otrzymał w roku 2006 i wynosiła ona 71 692 złotych. Kolejną w 2007 roku w wysokości 72 121 zł.

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz