KONKURS! Wygraj wejściówki na spektakl „Kiedy kota nie ma…”!

1
materiały organizatora
Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są dwie podwójne wejściówki na spektakl pt. "Kiedy kota nie ma...", który zostanie wystawiony przez Teatr Capitol z Warszawy w sobotę 7 marca o godz. 16.00 i 19.00 w Ostrowskim Centrum Kultury.

Tego spektaklu nie można przegapić! Katarzyna Skrzynecka, Piotr Cyrwus, Jacek Lenartowicz, Anna Gornostaj, Piotr Zelt i Jakub Wieczorek to tylko kilku aktorów spośród tych, którzy wystąpią w spektaklu warszawskiego Teatru Capitol pt. „Kiedy kota nie ma…”.

Opis spektaklu mówi sam za siebie. To komedia pełna humoru, żartów sytuacyjnych i przezabawnych sytuacji. „Kiedy kota nie ma…” istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie Widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli. Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak! Ale w dwudziestą rocznicę ślubu??? Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak ów próbuje dotrzymać kroku szwagrowi seksoholikowi? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem? Oraz czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc w samobójstwie pięknej 20-latce? – odpowiedzi mogą być abstrakcyjnie zaskakujące! Jedyne przewidywalne tego wieczoru, to ponad 2 godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez!”

Sztuka zostanie wystawiona w Ostrowskim Centrum Kultury dwukrotnie w sobotę 7 marca o godz. 16.00 i 19.00. My przygotowaliśmy dla naszych Czytelników konkurs, w którym do wygrania są dwa podwójne bilety na pierwszy z tych występów, a więc na godz. 16.00.

Aby wziąć udział w Konkursie jest wykonanie zadania konkursowego – udzielenie odpowiedzi: „Uzasadnij, dlaczego akurat do Ciebie powinna trafić wejściówka na spektakl”. Dwie najciekawsze – zdaniem jury – odpowiedzi zostaną nagrodzone.

Ogłoszenie wyników odbędzie się w czwartek 5 marca 2020 roku na portalu wlkp24.info.

REGULAMIN KONKURSU

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick