KONKURS! Wygraj wejściówki na Polski Teatr Tańca. 45

0
materiały organizatora
Ogłaszamy konkurs na wlkp24.info, w którym do wygrania są dwie podwójne wejściówki na Polski Teatr Tańca. 45. Wystarczy kreatywnie odpowiedzieć na proste pytanie i wysłać je na nasz adres. Szczegóły na portalu.
Już w niedzielę 3 listopada o godz. 18.00 wszyscy fani tańca będą mogli obejrzeć na własne oczy „Polski Teatr Tańca. 45.”. Będzie to pełnometrażowa premiera Polskiego Teatru Tańca wieńcząca 45. sezon artystyczny zespołu założonego przez Conrada Drzewieckiego w 1973 roku.

Obecnie choreografem jest Jacek Przybyłowicz – jeden z najwybitniejszych specjalistów w swojej dziedzinie. „Polski Teatr Tańca w swoich założeniach programowych kontynuuje dorobek, w którym wspiera i kreuje dialog polskich twórców współczesnych z najcenniejszymi osiągnięciami polskiej tradycji” – informują organizatorzy wydarzenia w Ostrowskim Centrum kultury.

Muzykę do tego wydarzenia przygotowali: Andrzej Konieczny i Kacper Krupa, a o kostiumy zadbała Joanna Klimas.

Jeśli chcielibyście zobaczyć na żywo to wydarzenie, mamy dla Was niespodziankę – to dwie podwójne wejściówki. Aby o nie powalczyć, trzeba odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego lubisz brać udział w wydarzeniach organizowanych w Ostrowskim Centrum Kultury”?

Odpowiedź na pytanie należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Teatr 45”. W treści – oprócz autorskiej odpowiedzi, należy wpisać imię, nazwisko oraz swój adres zamieszkania wraz z numerem telefonu, który jest wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

UWAGA! Konkurs nie trwa długo. Odpowiedzi można wysyłać wyłącznie do środy 30 października, do godz. 23.59.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ REGULAMIN

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick