KONKURS! Wygraj wejściówkę na VII Ostrowski Festiwal Stylu i Urody

0
materiały organizatora
Ogłaszamy konkurs, w którym do wygrania jest sześć wejściówek na VII Ostrowski Festiwal Stylu i Urody. Aby powalczyć o jedną z nich, wystarczy odpowiedzieć na nasze pytanie. Szczegóły na wlkp24.info.

Już w najbliższą niedzielę 17 listopada odbędą się w hali sportowej Zespołu Szkół Usługowych w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Wolności 12. Moda ślubna, komunijna, wieczorowa, męska i dziecięca, a oprócz tego bajkowe kostiumy, pokazy mistrzów fryzjerstwa i fryzur wykonane przez uczniów, zabiegi kosmetyczne i prezentacje, a także stoiska z maszynami do szycia czy florystyką ślubną. Tak wyglądał VI ostrowski festiwal Stylu i Urody. Tegoroczna edycja zapowiada się równie interesująco.

Jeśli chcesz wziąć udział w targach, dobrze trafiłeś! Mamy do rozdania trzy podwójne zaproszenia na to wydarzenie. Aby powalczyć o jedno z nich, należy odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego moda jest dla Ciebie ważna?”. 

Odpowiedź na pytanie należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Styl i uroda”. W treści – oprócz poprawnej odpowiedzi, należy wpisać imię, nazwisko oraz swój adres zamieszkania wraz z numerem telefonu, który jest wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą. Spośród przesłanych zgłoszeń, wybierzemy najciekawsze.

REGULAMIN KONKURSU

materiały organizatora
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick