DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

[KONKURS] Wygraj bilety na mecz Stali z Zastalem w ramach ENBL!

Raptem kilka dni temu emocjonowaliśmy się pierwszym ćwierćfinałowym meczem w ramach fazy playoff w wykonaniu ostrowskiej „Stalówki” oraz Zastalu, a już czekamy na rewanż w Arenie Ostrów. Drugi mecz tej pary w ramach European North Basketball League zaplanowano na wtorek, 21 marca.

I tutaj mamy dla Was podwójną niespodziankę: zarówno dla tych, którzy lubią kibicować z kanapy, jak i dla osób wolących dopingować z trybun. W Telewizji Proart i na portalu wlkp24.info pokażemy na żywo to spotkanie. Początek transmisji o 18:50.

Dla tych, którzy najlepiej czują się na trybunach, wspólnie z władzami BM Stali Ostrów Wielkopolski przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest sześć podwójnych biletów na to spotkanie. Aby powalczyć o jeden z nich, należy udzielić odpowiedzi na następujące pytanie: „Kto będzie górą w meczu BM Stal – Zastal w ramach rewanżowego meczu ENBL i dlaczego?”.

Odpowiedź na pytanie należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule
wpisując „ENBL”. W treści – oprócz odpowiedzi, należy wpisać imię, nazwisko oraz swój
adres zamieszkania (miejscowość) wraz z numerem telefonu, który jest wymagany do
skontaktowania się ze zwycięzcą.

Konkurs przeznaczony jest dla osób, które ukończyły 18 lat. Na odpowiedzi czekamy do niedzieli, 19 marca 2023 roku (godz. 23.59). Nie liczy się kolejność wysłanych zgłoszeń, ale jakość odpowiedzi.

Pamiętajcie też, że bilety należy odebrać osobiście w redakcji Telewizji Proart i wlkp24.info. Nie wysyłamy ich pocztą, nie będzie można też odebrać wejściówek w kasie przed meczem.

REGULAMIN KONKURSU

Napisz do autora

Komentarze (1)
  • A
    An

    sobota, 18 marca, 2023

    Czy warto….

    Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz