DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

KONKURS. Wygraj bilety na mecz BM Stal - Trefl Sopot

Ostatnie tygodnie nie są łatwe dla BM Stali Ostrów Wielkopolski. Zespół boryka się z problemami, odnotowała też porażki w lidze i European North Basketball League. Kibice zastanawiają się, co st tego przyczyną, rozwiązania szukają przedstawiciele sztabu szkoleniowego drużyny.

Czy uda się zdusić problemy w zarodku i wrócić na drogę wygrywania? Kibice będą mogli przekonać się o tym na własne oczy już w najbliższą sobotę, 18 marca. Wtedy w Arenie Ostrów „Stalówka” podejmie Trefl Sopot w ramach 23. kolejki Energa Basket Ligi.

W naszym konkursie mamy do wygrania sześć podwójnych biletów na ten mecz. Aby wziąć udział w zabawie, należy wykonać zadanie konkursowe – udzielenie odpowiedzi na pytanie: „Co powinna poprawić drużyna BM Stali, aby wróciła na ścieżkę wygrywania?”.

Odpowiedź na pytanie należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Trefl”. W treści – oprócz odpowiedzi, należy wpisać imię, nazwisko oraz swój adres zamieszkania (miejscowość) wraz z numerem telefonu, który jest wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

Warunkiem udziału w konkursie jest wyrażenie zgody na wypowiedzenie się przed kamerą i/lub uwiecznienie odbioru biletu na fotografii. Jednocześnie uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie jego wizerunku w Telewizji Proart, na portalu wlkp24.info oraz w serwisach społecznościowych Facebook, Instagram i/lub Twitter, w których Organizator Konkursu prowadzi swoje profile.

REGULAMIN KONKURSU

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz