KONKURS! Wygraj bilety na mecz Arged BM Stali z Legią Warszawa!

0
Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są cztery podwójne bilety na mecz Arged BM Stali Ostrów Wielkopolski z Legią Warszawa w ramach Energa Basket Ligi. Aby wziąć udział w zabawie, trzeba odpowiedzieć na pytanie: "Zwycięstwem której drużyny zakończy się mecz Arged BM Stali z Legią Warszawa i dlaczego?". Szczegóły na wlkp24.info.

Kontynuujemy zabawę organizowaną od początku sezonu Energa Basket Ligi wspólnie z klubem Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski. Dzięki niej ponownie kilka osób będzie mogło za darmo obejrzeć najbliższy mecz z Legią Warszawa, który odbędzie się w sobotę, 23 października o 17.30 w Arenie Ostrów.

CZYTAJ TEŻ: Wrócili z dalekiej podróży. Mistrz Polski lepszy od Trefla

Aby wziąć udział w naszej zabawie i stworzyć sobie szansę na walkę o jeden z czterech podwójnych biletów, należy udzielić odpowiedzi na pytanie: „Zwycięstwem której drużyny zakończy się mecz Arged BM Stali z Legią Warszawa i dlaczego?”.

Odpowiedź na pytanie należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Legia”. W treści – oprócz poprawnej odpowiedzi, należy wpisać imię, nazwisko oraz swój adres zamieszkania (miejscowość) wraz z numerem telefonu, który jest wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

Na odpowiedzi czekamy do czwartku, 21 października 2021 roku (godz. 10.00).

REGULAMIN KONKURSU

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick