KONKURS! Wygraj bilety na koncert zespołu Il Divo!

0
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć podwójnych biletów na koncert Il Divo, który odbędzie się w sobotę, 5 listopada 2022 roku w Tauron Arena Kraków. Szczegóły i regulamin znajdziesz na wlkp24.info.

Przełom października i listopada to u nas prawdziwy wysyp konkursów, w których można wygrać bilety na naprawdę ciekawe wydarzenia kulturalne i sportowe. Tym razem zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie, w której do wygrania jest pięć podwójnych biletów na koncert Il Divo, który odbędzie się w sobotę, 5 listopada o 20.30 w Tauron Arena Kraków.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wykonanie zadania konkursowego. Polub post konkursowy na fanpage’u portalu wlkp24.info i dodaj komentarz z odpowiedzią na pytanie: „Dlaczego bierzesz udział w konkursach organizowanych przez portal wlkp24.info?”.

Komentarze umieszczanie w jakimkolwiek innym miejscu, niż pod postem podlinkowanym na wlkp24.info w tym artykule (link tutaj), nie będą brane pod uwagę przez Komisję Konkursową.

Konkurs organizowany jest w terminie od środy, 2 listopada 2022 roku (godz. 10.00) do czwartku, 3 listopada 2022 roku (godz. 15.00).

REGULAMIN KONKURSU

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick