[KONKURS] Wygraj bilety na koncert „Preisner i Przyjaciele. Stare i nowe kolędy”

0
Weź udział w konkursie i wygraj jeden z pięciu podwójnych biletów na koncert "Preisner i Przyjaciele. Stare i nowe kolędy", który odbędzie się w niedzielę, 8 stycznia 2023 roku w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu.

Kolędy i pastorałki towarzyszą nam od wieków jako element Świąt Bożego Narodzenia. Śpiewamy je w rodzinnym gronie przy wigilijnym stole, w kościołach, ale wkrótce będzie można ich posłuchać w niezwykłej scenerii i w wykonaniu znanych artystów.

Mowa o koncercie „Preisner i Przyjaciele. Stare i nowe kolędy”, który odbędzie się w niedzielę, 8 stycznia 2023 roku w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu. Mamy dla Was pięć podwójnych biletów na to wydarzenie. Aby powalczyć o jeden z nich, należy udzielić odpowiedzi na pytanie: „Która kolęda/pastorałka i dlaczego jest Twoją ulubioną?”.

Odpowiedź należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Preisner”. W treści oprócz odpowiedzi należy wpisać imię, nazwisko oraz swój adres zamieszkania (miejscowość) wraz z numerem telefonu, który jest wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

REGULAMIN KONKURSU

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick