DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

KONKURS! Wygraj bilety na koncert Maciej Gołyźniak Trio!

Pleszewska Zajezdnia Kultury rozbrzmi muzyką jazzową. W taki sposób będą obchodzone trzecie urodziny tej wyjątkowej przestrzeni po brzegi wypełnionej kulturą w różnej postaci. Wydarzenie uświetni koncert Maciej Gołyźniak Trio. W programie utwory z debiutanckiego albumu w serii „Polish Jazz” zatytułowanego „The Orchid” oraz premierowe kompozycje z płyty „Marianna”, której współproducentem jest Zajezdnia Kultury.

Jeśli nie chcesz przegapić tego znakomitego widowiska muzycznego, możesz powalczyć o jeden z pięciu podwójnych biletów to koncert, który odbędzie się w piątek, 7 października o 19.00 właśnie w Zajezdni Kultury.

Maciej Gołyźniak Trio:

Maciej Gołyźniak – perkusja
Łukasz Damrych – piano/syntezator
Robert Szydło – bas
gościnnie: Łukasz Korybalski – trąbka, flugelhorn

Wygraj bilety na koncert Maciej Gołyźniak Trio

Aby wziąć udział w naszej zabawie, należy udzielić jak najciekawszej odpowiedzi pisemnej na pytanie: „Dlaczego to właśnie do Ciebie powinna trafić wejściówka na koncert Maciej Gołyźniak Trio?”. Komisja Konkursowa wybierze najbardziej interesujące odpowiedzi i nagrodzi ich autorów.

Odpowiedź należy wysłać na adres e-mail konkurs@wlkp24.info. W tytule należy wpisać: „Zajezdnia”, a w treści maila, oprócz odpowiedzi, podać także swoje imię i nazwisko, miejsce zamieszkania (miejscowość) oraz numer telefonu, abyśmy mogli skontaktować się ze zwycięzcami.

Na maile czekamy do czwartku, 6 października 2022, do godz. 12.00. Później nastąpi ogłoszenie wyników. Bilety będzie można odebrać osobiście w redakcji wlkp24.info (Ostrów Wielkopolski, ul. Wolności 19).

REGULAMIN KONKURSU

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz