KONKURS! Wygraj bilety na koncert 2Cellos!

1
To będą dwa niezapomniane wieczory dla fanów muzyki 2Cellos. Artyści biją rekordy popularności na świecie, mając miliony fanów na każdym kontynencie. Ogromną popularnością cieszą się także ich koncerty w Polsce, na które mamy bilety do rozdania.

Jeśli kiedykolwiek pomyślałeś, że gra na wiolonczeli jest nudna, może to oznaczać tylko jedno – nigdy nie słyszałeś o 2Cellos. Luka i Stjepan wynieśli te instrumenty na wyższy poziom i sprawili, że kojarzenie ich wyłącznie z filharmoniami jest wielkim błędem.

Chorwacko-słoweński duet podbił serca fanek na całym świecie, ale za muzyką w ich wykonaniu – mowa tu zarówno o Bachu, jak i coverach The Rolling Stones – przepadają także panowie. I nie chodzi tu o setki czy tysiące fanów. Dość powiedzieć, że Chińską Galę Noworoczną w 2015 roku z ich udziałem śledziło przed telewizorami ponad miliard(!) widzów. A podczas rozdania japońskich nagród muzycznych druga płyta wiolonczelistów In2Itution została instrumentalnym albumem roku 2014! W Kraju Kwitnącej Wiśni tak kochają Lukę i Stjepana, że po zakończeniu trasy koncertowej w 2015 roku, 20 stycznia ogłoszony został „Dniem 2Cellos”.

W najbliższy weekend ten światowej sławy duet wiolonczelistów zagra dwa koncerty w Polsce. W piątek 18 maja muzycy wystąpią w hali Ergo Arena w Gdańsku, a dzień później – w Tauron Arenie w Krakowie. Mamy dla Was bilety na oba te koncerty! Na każdy z nich rozdamy po dwie podwójne wejściówki, a więc każdy zwycięzca będzie mógł zabrać ze sobą osobę towarzyszącą.

Co należy zrobić, aby powalczyć o wejściówki? Wystarczy poprawnie odpowiedzieć na pytanie: Ile milionów fanów subskrybuje kanał 2Cellos na YouTubie? Poprawne odpowiedzi należy wysłać na adres: konkurs@wlkp24.info. W treści oprócz odpowiedzi prosimy wpisać miasto (Gdańsk lub Kraków), do którego chcielibyście pojechać na koncert, a także swoje imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz numer telefonu, żebyśmy mogli skontaktować się z Tobą, jeśli wygrasz.

Zabawa trwa od poniedziałku 14 maja od godz. 20.00 do środy 16 maja do godz. 12.00. Spieszcie się! I pamiętajcie, że wejściówki będzie trzeba odebrać wyłącznie osobiście w siedzibie redakcji Telewizji Proart i portalu wlkp24.info (Ostrów Wlkp., ul. Wolności 19) w czwartek 17 bądź w piątek 18 maja od 9.00 do 16.00.

Wygraj bilet na koncert 2Cellos

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick