DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

KONKURS! Wygraj bilety na galę MMA i K-1 w Arenie Ostrów! Wystąpi w niej dwóch lokalnych wojowników!

Takie gale to rzadkość w Ostrowie Wielkopolskim, ale Arena Ostrów jest niezwykle uniwersalnym miejscem pod względem możliwości organizacji imprez, dlatego nie tylko koszykówka, piłka ręczna, turnieje dla dzieci czy koncerty mogą się w niej odbywać. Także gale sztuk walki jak ta najbliższa, czyli FEN 38.

Michał Grzesiak i Kamil Kraska w Arenie Ostrów

Dokładnie za tydzień w Arenie Ostrów odbędzie się gala FEN 38. To prawdziwa gratka dla fanów sztuk walki, ale może być też świetną okazją do spędzenia czasu dla osób, które na co dzień nie interesują się tego typu zawodami. Będzie można dopingować dwóch pochodzących z Ostrowa Wielkopolskiego uczestników tej rywalizacji, a więc Michała Grzesiaka i Kamila Kraskę.

Pierwszy z nich to utytułowany przedstawiciel sztuk walki, który jest znany rywalom na całym globie. W październiku zdobył tytuł Mistrza Świata w Kickboxingu. To wielki sukces, ale nie pierwszy w zawodach tej rangi. Poprzedni tytuł wywalczył w 2017 roku.

Kamil Kraska na takie sukcesy jeszcze pracuje, ale na koncie ma już kilka innych. W 2016 roku wywalczył tytuł amatorskiego mistrza Polski podczas zawodów rozgrywanych w Sochaczewie. Później zaczął rywalizować już zawodowo. Nie będzie to jego debiut podczas gali FEN. Zadebiutował w 35. odsłonie w Fight Exclusive Night, pokonując przez poddanie Szymona Szarpaka. W FEN 29 Kraska poradził sobie z Piotrem Goloną, a następnie pokonał Łukasza Dziodzię (nokaut techniczny) i Pawła Karwowskiego (poddanie gilotyną). Wygrał też z Mateuszem Głuchem (nokaut techniczny). Walcząc amatorsko stoczył 23 walki, z których 20 wygrał.

Przeciwnikiem Kamila Kraski (7-1) będzie utytułowany Hiszpan Tato Primera (17-11). Michał Grzesiak (10-5) zmierzy się z Damianem Ostępem (15-6). Obaj panowie zapewne będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony przed własną publicznością.

Poza ostrowskimi akcentami, na których walki zapewne czeka duża część mieszkańców miasta, nie można zapomnieć o bohaterach wieczoru, a będą nimi: Michał Andryszak (kategoria ciężka), który stanie naprzeciw piekielnie niebezpiecznego Brazylijczyka Geronimo Dos Santosa i zjawiskowo walcząca Ekaterina Shakalova, która powalczy z Julią Kutsenko o pas mistrzowski FEN. Oprócz nich kartę walk uzupełnią m.in. młode talenty polskiej sceny MMA: Mateusz Rajewski, Wojciech Kawa i Giorgi Esiava.

Wygraj bilety na galę FEN 38 w Arenie Ostrów

Pewnie zdążyliście już nas poznać i wiecie, że kiedy w mieście dzieją się tak duże wydarzenia, „coś” dla Was mamy. Nie inaczej jest tym razem. Dzięki współpracy z organizatorem gali sztuk walki przygotowaliśmy 10 podwójnych biletów na FEN 38 w Arenie Ostrów! Aby powalczyć o jeden z nich, należy uzasadnić, dlaczego to właśnie Ty powinnaś/powinieneś pójść na galę sztuk walki FEN 38?

Zaskoczcie nas ciekawymi, pisemnymi odpowiedziami. Czekamy na nie tylko do wtorku, 18 stycznia, do godz. 23.59. Wyślijcie je na adres: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „FEN38”. W treści – oprócz poprawnej odpowiedzi, należy wpisać imię, nazwisko oraz swój adres zamieszkania (miejscowość) wraz z numerem telefonu, który jest wymagany do skontaktowania się w celu odebrania biletów.

Zwycięzców zabawy ogłosimy na wlkp24.info w środowe przedpołudnie.

REGULAMIN KONKURSU

Zapowiedź gali FEN 38 w Arenie Ostrów

Karta walk FEN 38:

 • 120,2, MMA: Michał Andryszak vs. Geronimo Dos Santos
 • 79,0, MMA: Kamil Kraska vs. Tato Primera
 • 61,2, MMA: Ekaterina Shakalova vs. Julia Kutsenko*
 • 70,3, MMA: Wojciech Kawa vs. Kamil Mosgalik
 • 80,0, MMA: Jacek Jędraszczyk vs. TBA
 • 68,5, MMA: Mateusz Rajewski vs. Giorgi Esiava
 • 120,2, MMA: Marcin Sianos vs. Ivan Slobodiuk
 • 96,0, MMA: Kamil Wojciechowski vs. Kornel Zapadka
 • 88,0, K-1: Damian Ostęp vs. Michał Grzesiak
 • 120,2, MMA:(semi-pro) Mateusz Olech vs. Jacek Kujtkowski
 • 70,3, MMA:(semi-pro) Igor Terlecki vs. Jakub Owczarek

*walka o pas mistrzowski FEN

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz