KONKURS! Wygraj bilet na koncert Il Divo!

0
Jak mogą brzmieć współczesne kawałki w wersji operowej? Jeśli chcesz posłuchać takiego połączenia to koniecznie musisz wziąć udział w naszym konkursie. Do wygrania dwa podwójne bilety na niezapomniany koncert zespołu Il Divo, który zagra już 22 czerwca w Poznaniu!

Zespół został stworzony przez producenta muzycznego i jurora takich programów jak „American Idol” czy „Britain’s Got Talent”. Nagrywali z takimi sławami jak Celine Dion, Toni Braxton czy słynna Barbara Streisand. Swój udział wzięli także w ceremonii rozpoczęcia i zakończenia Mistrzostw Świata w piłce nożnej, które odbyły się w 2006 roku, w Niemczech.

Co należy zrobić, aby wygrać bilety? Wystarczy poprawnie odpowiedzieć na pytanie: Jakiej narodowości są członkowie zespołu Il Divo? Poprawną odpowiedź należy wysłać na adres: konkurs@wlkp24.info. W tytule prosimy wpisać nazwę zespołu, a w treści maila oprócz odpowiedzi swoje imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz numer telefonu, żebyśmy mogli skontaktować się z Tobą, jeśli wygrasz.

Zabawa trwa od poniedziałku 15 czerwca od godz. 18.00 do wtorku 19 czerwca do godz. 23:59. Spieszcie się! I pamiętajcie, że wejściówki będzie trzeba odebrać wyłącznie osobiście w siedzibie redakcji Telewizji Proart i portalu wlkp24.info (Ostrów Wlkp., ul. Wolności 19) w środę 20 bądź w czwartek 21 czerwca od 9.00 do 16.00.

Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z REGULAMINEM KONKURSU.

 

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick