DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

KONKURS WALENTYNKOWY. Wygraj i zaskocz ukochaną!

Kolacja o wartości 100 zł w Karczmie „Górecznik” oraz dwa bukiety kwiatów dla ukochanej osoby to nagrody w Konkursie Walentynkowym organizowanym przez Telewizję Proart i portal wlkp24.info.

Aby powalczyć o nagrody, trzeba sięgnąć pamięcią wstecz i opisać: „w jaki sposób internet (portale randkowe, portale społecznościowe, komunikatory itp.) przyczyniły się do poznania Twojej drugiej połówki”.

Komisja Konkursowa wybierze trzy odpowiedzi. Najciekawsza z nich zostanie nagrodzona kolacją w Karczmie „Górecznik”, a dwie kolejne otrzymają po bukiecie kwiatów ufundowanym przez Kwiaciarnię „Magnolia” w Ostrowie Wielkopolskim. Bukiety zostaną dostarczone pocztą kwiatową do drzwi ukochanej.

Konkurs potrwa do niedzieli 9 lutego do godz. 23.59. Oprócz opisu swojej historii należy wysłać na adres „konkurs@wlkp24.info” także imię, nazwisko, adres zamieszkania oraz numer telefonu potrzebny do skontaktowania się ze zwycięzcą.

REGULAMIN KONKURSU

Napisz do autora

Komentarze (4)
 • P
  Pip

  środa, 5 lutego, 2020

  Szkoda, że górecznik. Jakoś nie jest to moje wymarzone miejsce na randkę z ukochaną. ..

  Odpowiedz
 • C
  Ciekawa

  czwartek, 6 lutego, 2020

  Z tego co czytam to konkurs jest bardziej dedykowany do mężczyzn którzy chcą zrobić niespodziankę ukochanej a co jeśli to kobieta chciałaby wziąć w nim udział. Z pierwszym miejscem nie będzie problemu bo to kolacja a co jeśli uda jej się zająć 2 lub trzecie miejsce to co jej mężczyzna otrzyma bukiet kwiatów??

  Odpowiedz
 • IP
  Igor Poniatowski

  piątek, 7 lutego, 2020

  a czemu zakładacie że ludzie poznają się tylko przez internet? :p czasy jakie mamy takie mamy ale czasem można jeszcze się poznać w rzeczywistym świecie ;p

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz