KONKURS WALENTYNKOWY! Napisz wiersz miłosny i walcz o nagrody!

2
Do Walentynek pozostał niewiele ponad tydzień. To najwyższy czas, aby zacząć się zastanawiać, czym zaskoczyć swoją "drugą połówkę". Jeśli czytasz te słowa, to dalej już szukać nie musisz. Mamy dla Ciebie konkurs, w którym do wygrania są cenne nagrody. Dzięki jednej z nich walentynkowy wieczór na pewno będzie niezapomniany!

Liczymy na Twoją kreatywność, poczucie humoru i dystansu do siebie. Przekonaj nas, jak dobry z Ciebie poeta i napisz wiersz miłosny, który chciałbyś wyrecytować swojej życiowej miłości. Jurorzy konkursu wybiorą trzy – ich zdaniem – najciekawsze i nagrodzą zwycięzców. A jest o co walczyć!

Nagrody:

Za zajęcie I miejsca: „Pakiet Romantyczny” w Hotelu Podjadek w Górznie (dwudniowy pobyt w Apartamencie Hotelu Podjadek dla dwóch osób oraz romantyczna aranżacja pokoju i łazienki, butelka Prosecco dla uczczenia pobytu, śniadanie podane do pokoju, wykwintnie podana kolacja  z lampką wina dla dwóch osób).
Za zajęcie II miejsca: Zestaw masaży dla dwóch osób w Centrum Zdrowia i Urody Mayorka w Ostrowie Wielkopolskim.
Za zajęcie III miejsca: Romantyczna kolacja w Restauracji Komeda.

Na autorskie wiersze miłosne czekamy do niedzieli 10 lutego do godz. 23.59. Zwycięzców konkursu ogłosimy w poniedziałek 11 lutego w osobnej informacji na portalu wlkp24.info. Wiersz miłosny własnego autorstwa należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Walentynki 2019”. W treści – oprócz poprawnej odpowiedzi należy podać swój adres zamieszkania oraz numer telefonu wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą. Konkurs dedykowany jest osobom, które ukończyły 18. rok życia.

REGULAMIN KONKURSU

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. A jak się zajmie pierwsze miejsce w tym konkursie, to ten dwu dniowy „Pakiet Romantyczny” w Podjadku trzeba spędzić ze swoją dziewczyną czy organizatorzy może mają jakieś dziewczyny do wyboru? Bo jak nie, to chromolę taką nagrodę, którą mogę mieć za darmo na co dzień.

  2. Z okazji Walentynek z 14 Lutego w roku 2020 też wszystkiego najlepszego dużo szczęścia miłości Zakochani w sobie życie szczęście nie ten rok przerwa i do końca śmieci będą na raziem Sun was a to mi się kochają właśnie przetrwają radę Hej tą drugą żeby ona ciebie kocha bo teraz to walentynki to jest Dzień zakochanych❤❤

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick