Konkurs trwa! Wciąż możesz wygrać bilety na koncert Andrei Bocellego!

0
Przypominamy, że na łamach portalu wlkp24.info trwa konkurs, w którym do wygrania jest jedna, podwójna wejściówka na koncert mistrza arii operowych Andrei Bocellego! Bilety na występ tenora są niemal już wyprzedane! Zajrzyj na portal, zapoznaj się z zasadami i regulaminem konkursu i powalcz o niezapomniane wrażenia!

Do zdobycia jest jeden, podwójny bilet więc zwyciężyć może być tylko jedna osoba!

Zwycięzca otrzyma voucher, który uprawnia go do odbioru podwójnej wejściówki na koncert, która będzie do odbioru w dniu oraz miejscu wydarzenia. Bilety wręczy osobiście Agnieszka Kurzawa, szefowa Działu Kultury i Lifestyle’u Telewizji Proart.

By zawalczyć o podwójną wejściówkę na koncert Bocellego, należy wykonać zadanie konkursowe: Wyślij nam zdjęcie, na którym widać, że świetnie się bawisz podczas jednego z ulubionych koncertów! Opisz nam gdzie zostało wykonane zdjęcie i dlaczego ten koncert najlepiej wspominasz. Autor najlepszego i najbardziej kreatywnego zdjęcia oraz opisu zostanie nagrodzony!

Odpowiedź na pytanie należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Andrea Bocelli”. W treści – oprócz zdjęcia oraz jego opisu, należy wpisać imię, nazwisko oraz swój adres zamieszkania (miejscowość) wraz z numerem telefonu, który jest wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

Na odpowiedzi czekamy do środy, 10 sierpnia 2022 roku, do godz. 23.59. Zwycięzcę ogłosimy dzień później na łamach portalu wlkp24.info.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ REGULAMIN KONKURSU

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick