Konkurs trwa! Powalcz o bilety na koncert Il Divo!

0
Trwa konkurs portalu wlkp24.info, w którym do wygrania są cztery, podwójne wejściówki na koncert Il Divo, który już 17 października w COS Torwar w Warszawie. Zajrzyj na wlkp24.info, zapoznaj się z regulaminem i zasadami zabawy, a być może podwójna wejściówka powędruje właśnie do Ciebie!

Po śmierci jednego z członków Il Divo, który był 53-letni Carlos Marin, pozostała trójka postanowiła wyruszyć w trasę, a jednym z przystanków będzie Warszawa. Każdy z ich występów będzie poświęcony pamięci zmarłego kolei.

Il Divo zaśpiewają już 17 października w warszawskim Torwarze! Mamy dla Was cztery, podwójne wejściówki na to wydarzenie! 

Warunkiem wzięcia udziału w zabawie jest wykonanie zadania konkursowego: polub post konkursowy na fanpage’u portalu wlkp24.info i dodaj komentarz z odpowiedzią na pytanie: „Który z utworów wykonywanych przez zespół Il Divo budzi w Tobie największe emocje i dlaczego?”. Komentarze umieszczanie w jakimkolwiek innym miejscu, niż pod postem podlinkowanym na wlkp24.info w informacji o konkursie, nie będą brane pod uwagę przez komisję konkursową.

Komentarz należy umieścić pod postem, do którego przeniesiecie się, klikając w ten link

Na odpowiedzi czekamy do niedzieli, 9 października 2022 roku, do godz. 23.59. Zwycięzcę ogłosimy dzień później na łamach portalu wlkp24.info.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ REGULAMIN

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick