Konkurs na „Krwawe selfie”. Zaczynamy głosowanie!

0
Archiwum wlkp24.info
Rozpoczynamy głosowanie w konkursie "Krwawe selfie". Zebraliśmy wszystkie nadesłane prawidłowo zdjęcia i opublikowaliśmy je w albumie na fanpage'u "Oddaj krew z kablówką". Jak wybrać to najlepsze i na nie zagłosować? Szczegóły na wlkp24.info.

Podczas 14. akcji Oddaj krew z kablówką wielu z Was robiło sobie zdjęcia, oddając życiodajny płyn. Niektóre z nich trafiły do naszych skrzynek na fanpage’ach i biorą udział w konkursie „Krwawe selfie”. Właśnie rozpoczyna się głosowanie. Spośród trzynastu nadesłanych zdjęć, wybierzecie te, które podobają Wam się najbardziej.

Jak to zrobić?
1. Głosowanie rozpoczęło się w środę 20 czerwca. Wybierz – Twoim zdaniem – najlepsze zdjęcie. Liczą się lajki i pozostałe reakcje, które zostaną zsumowane (pod uwagę nie będą brane udostępnienia ani komentarze, choć i te są mile widziane).
2. Głosowanie potrwa do czwartku 21 czerwca do godz. 23.59.
3. Trzy selfie z największą liczbą reakcji (lajki, serduszka itd.) otrzymają od nas nagrody niespodzianki!
4. Wyniki ogłosimy w piątek 22 czerwca na fanpage’ach Oddaj krew z kablówką oraz wlkp24.info, a także na portalu wlkp24.info, a ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie.

>> Obserwuj nas również na Instagramie! <<

Kciuki w górę i pozostałe reakcje możecie rozdawać tylko w jednym miejscu – w albumie „Krwawe selfie 2018” stworzonym na fanpage’u „Oddaj krew z kablówką”. Brzmi skomplikowanie? Nie załamuj się! Po prostu kliknij w ten link, a zostanie przekierowany bezpośrednio do albumu. Obejrzyj zdjęcia i zdecyduj, które Twoim zdaniem powinno wygrać w naszej zabawie.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick