[KONKURS] Kukulska zaśpiewa Chopina! Możesz posłuchać tego na żywo!

3
Czy można zaśpiewać Chopina? Okazuje się, że tak! I udowodni to Natalia Kukulska podczas koncertu "Czułe struny", który już 31 stycznia w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu. Oprócz niej na scenie pojawi się wielu znanych dyrygentów, muzyków jazzowych oraz Orkiestrę Akademii Bethovenowskiej. Mamy dla Was sześć podwójnych biletów na to wydarzenie. Wystarczy wziąć udział w konkursie zorganizowanym przez wlkp24.info!

Natalia Kukulska w sierpniu 2020 roku wydała płytę pt. „Czułe struny”, która została okrzyknięta największą artystyczną produkcją na rodzimym rynku fonograficznym i wydarzeniem bez precedensu na świecie. Wybrane dzieła Fryderyka Chopina po raz pierwszy zostały opracowane w formie utworów symfonicznych, do których powstały teksty. Dostały one nową, wielowarstwową oprawę od pięciu najlepszych polskich kompozytorów i aranżerów.

Ta jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek zaprezentuje repertuar „Czułych strun” widowni już niedługo! 31 stycznia zaplanowany jest koncert w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu. Mamy dla Was sześć podwójnych zaproszeń na to wydarzenie!

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: „Wymień m.in. dwóch aranżerów, którzy opracowali utwory Fryderyka Chopina na płytę i koncert „Czułe Struny” Natalii Kukulskiej.”

Odpowiedzi wysyłajcie na adres: konkurs@wlkp24.info, a w tytule wiadomości wpiszcie: Natalia Kukulska. W treści oprócz odpowiedzi na pytanie konkursowe, podajcie swoje imię i nazwisko, adres zamieszkania i numer telefonu. Na odpowiedzi czekamy do 16 stycznia. Zwycięzców ogłosimy dzień później, czyli w poniedziałek 17 stycznia.

Organizator koncertu „Czułe Struny” Natalii Kukulskiej informuje, że bilety w konkursie mogą otrzymać osoby, które posiadają aktualny certyfikat covidowy. Dokument będzie sprawdzany przez organizatora konkursu podczas odbioru biletów.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ REGULAMIN KONKURSU

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. Brawo! Należy się po prostu zaszczepić, tak jak na błonicę, krztusiec czy różyczkę. Niezaszczepieni powinni płacić za pobyty w szpitalach. Uczmy się od mądrzejszych.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick