Koniec sezonu Ostrovii 1909. Jaki był?

2
IV ligowe rozgrywki za nami. Ostatecznie piłkarze Ostrovii 1909 zajęli czwarte miejsce w tabeli tracąc do lidera z Wrześni 21 punktów. Przed ostrowianami w ostatecznym zestawieniu znalazła się Obra Kościan i Polonia Kępno.

W ostatniej kolejce, którą Ostrovia rozegrała 31 maja biało czerwoni polegli na wyjeździe z Polonii Kępno 0:3. W barwach ostrowian zadebiutowało wielu młodych zawodników, którzy wcześniej nie mieli okazji zadebiutować na poziomie piłki seniorskiej. – To był najlepszy moment, aby sprawdzić ich umiejętności – mówi Marcin Kałuża, trener Ostrovii 1909.

Najlepszymi strzelcami w IV ligowych rozgrywkach w tym sezonie okazali się Benuszak Krystian z LKSu Gołuchów i Stawiński Maciej z Victorii Ostrzeszów, którzy zdobyli po 25 goli. Najlepszym strzelcem Ostrovii okazał się Daniel Kaczmarek z 18 trafieniami na koncie.

O tym która z 4 ligowych drużyn awansuje do III ligi zdecyduje dwumecz barażowy. 9 czerwca Victoria Września podejmie Mieszka Gniezno, 16 czerwca rozegrany zostanie rewanż.

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick