Koncert kolęd w swingowym stylu. Zobacz to jeszcze raz

2
Ci, którzy słuchali go na żywo, siedząc ławach kościoła parafialnego w Gorzycach Wielkich, mówią, że nie żałują. Widzowie Telewizji Proart mają podobne zdanie o koncercie kolęd w swingowym stylu, który odbył się w niedzielę 30 grudnia. Nie widziałeś? Nic straconego!

W poniedziałek 31 grudnia o godz. 20.50 będzie można ponownie zobaczyć na naszej antenie wyjątkowy koncert kolęd i świątecznych piosenek w swingowym stylu. Wykona je Big Band Powiatu Ostrowskiego pod dyrekcją Roberta Matuszewskiego.

To propozycja dla tych, którzy nie przepadają za rozrywkowym spędzeniem Sylwestra, a Nowy Rok wolą witać w zdecydowanie spokojniejszej atmosferze, czując jeszcze magię świąt, a nie karnawał.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. 2
    1

    Koncert bardzo dobry. Muzyka na najwyższym poziomie. Gorzej z prowadzącą. Na wstępie przy zapowiedzi sama z siebie zrobiła gwiazdę domagając się oklasków. Ewenement na skalę światową. Poza tym bez kartki nie potrafiła niczego powiedzieć. Co innego prowadzący orkiestrę. Pod każdym względem elokwencja i wirtuozeria.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick