Koncert kolęd na żywo. Już dzisiaj!

1
Już w niedzielę o godz. 16.30 w kościele parafialnym w Gorzycach Wielkich odbędzie się wyjątkowy koncert kolęd w swingowym stylu. Telewizja Proart oraz portal wlkp24.info zapraszają na transmisję na żywo z tego wydarzenia.

Początkowo koncert miał się odbyć w niedzielę 23 grudnia, ale w związku z ogłoszoną przez prezydenta Andrzeja Dudę żałoby narodowej, przeniesiono go na 30 grudnia. Nie zmienia się za to miejsce i godzina. Zapraszamy więc na 16.30 do kościoła parafialnego w Gorzycach Wielkich, a także przed telewizory i monitory, bo transmisję na żywo z tego wydarzenia będzie można oglądać także w Telewizji Proart oraz na portalu wlkp24.info.

Wystąpi Big Band Powiatu Ostrowskiego pod dyrekcją Roberta Matuszewskiego, który zagra najpiękniejsze polskie kolędy w wyjątkowej swingowej aranżacji. – Radosny czas adwentu, a więc oczekiwania na narodziny Jezusa. W tę radość wpisuje się pięknie koncert muzyki, na który serdecznie zapraszam – mówi ks. kan. Jacek Bochniak, proboszcz parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gorzycach Wielkich.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Koncert bardzo dobry. Muzyka na najwyższym poziomie. Gorzej z prowadzącą. Na wstępie przy zapowiedzi sama z siebie zrobiła gwiazdę domagając się oklasków. Ewenement na skalę światową. Poza tym bez kartki nie potrafiła niczego powiedzieć. Co innego prowadzący orkiestrę. Pod każdym względem wysoka klasa.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick