Koncert dla Arka

0
Arek Łęcki ma 13 lat. Urodził się z bardzo ciężką wadą serca - niedorozwojem lewej komory. Po kilku skomplikowanych operacjach potrzebuje stałej rehabilitacji i specjalistycznych leków, aby choć w części żyć tak, jak jego rówieśnicy. Nauczyciele z ostrowskiej „Siódemki” - szkoły, do której chodzi - postanowili zorganizować dla niego koncert w Ostrowskim Centrum Kultury.

Koncert Charytatywny dla Arka Łęckiego odbędzie się w piątek, 2. marca, o godzinie 17.00 w Ostrowskim Centrum Kultury. Wystąpią: zespół Alter Ego, grupa Natamaran, Justyna Wojtkowiak z zespołem, Adam Wasiela, Ola Kiełb i zespół Wyspa, Kinga Fisher, iluzjonista Carlos i inni. Dochód ze sprzedaży cegiełek i ozdób świątecznych wykonanych przez uczniów zostanie w całości przekazany na leczenie chłopca.

Arek Łęcki z mamą i cała społecznosć Szkoły Podstawowej numer 7 serdecznie zapraszają na piatkowy koncert. Finansowo chłopca można też wspomóc 1% podatku. W rozliczeniu wystarczy podać numer: KRS 0000266644 z dopiskiem ZC 6209 Arkadiusz Łęcki.

redaktor wlkp24.info
agnieszka.kurzawa@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick