Koncert bez publiczności, ale z wielkim przesłaniem – dla wszystkich wojowników!

1
Dla wszystkich tych, którzy walczą: dla lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, elektroradiologów, diagnostów, pracowników Domów Pomocy Społecznej, sanepidu, służb mundurowych i dla wszystkich tych, którzy pomogli i okazali swoje wielkie serce w walce z epidemią koronawirusa. Tym wszystkim został zadedykowany koncert Muzyka Serc dla Wielkich Serc. Choć bez udziału widowni, ale stworzony z wielkim zaangażowaniem, by powiedzieć DZIĘKUJEMY.

Koncert w Ostrowskim Centrum Kultury, zorganizowany przez władze powiatu, okraszony muzycznym akcentem Big Bandu Powiatu Ostrowskiego i realizowany przez Telewizję Proart i portal wlkp24.info pozwolił na obejrzenie tego wydarzenia tysiącom widzów za pośrednictwem telewizji i internetu.

Ze względów bezpieczeństwa koncert musiał odbyć się bez udziału publiczności, a muzykom trudno było zaprezentować swój repertuar pustym fotelom na widowni.

Repertuar Zbigniewa Wodeckiego z elementami muzyki swing oraz przeplatany wywiadami z tymi, którzy epidemię koronawirusa widzieli od środka. To właśnie dla nich zorganizowany został koncert Muzyka Serc dla Wielkich Serc, by przekazać im słowa podziękowania oraz uznania za ich trud i okazane serce.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick