Kolejny rower miejski zniszczony. Sprawą zajmuje się MZK i policja

6
Jeden z czytelników portalu wlkp24.info nadesłał zdjęcia, na których widać nastolatka jadącego miejskim rowerem. Problem polega na tym, że jednoślad miał niemalże rozpadające się koło. Pod zdjęciem rozgorzała dyskusja, a sam incydent został już zgłoszony na policję. Szkody roweru zostaną wycenione przez firmę NextBike Polska.

Na fanpage’u portalu wlkp24.info pojawiły się zdjęcia młodego mieszkańca Ostrowa jadącego zepsutym rowerem miejskim. W komentarzach rozgrzała dyskusja, a na miejscu, gdzie pozostawiony został rower zjawili się przedstawiciele Miejskiego Zakładu Komunikacji oraz policja. – Rower zostanie dostarczony na komendę. Szkody będą wycenione przez firmę Nextbike Polska. Konsekwencje to na pewno kara grzywny dla osoby, która ten rower uszkodziła – mówił Jakub Kubera z MZK.

W sieci pojawiają się komentarze broniące nastolatka. Z ich treści wynika, że rower został już znaleziony w takim stanie, a chłopak próbował naprawić zepsute koło. MZK informuje jednak, że jeśli widzimy jednoślad w takim stanie to nie użytkujemy go, a usterkę zgłaszamy spółce.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

    • Wszystko racja ale twoj analfabetyzm jest porażający. Ortografia na poziomie podstawówki, niestety w głowie pustki…

  1. W tych rowerach pękają dętki i odpadają tylko koła, bo jeździ na nich kilka osób jednocześnie (np. na bagażniku). Są to rowery JEDNOSOBOWE i z tego powodu się niszczą.

  2. Kiedyś pożyczyłem koledze rower po czym oddał mi go z zerwaną linką od hamulca. Ja jeździłem tym rowerem dość długo i nic się nie zepsuło. Więc jaki wniosek ?
    Ludzie mają wy**b*ne na to co nie jest ich własnością !
    Karać do oporu, niech bulą, sprzątają lasy, parki i chodniki !

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick