Kolejne metamorfozy przed nami. Ostatnie godziny zgłoszeń!

0
"Punkt w zielone" to program Telewizji Proart, którego pierwsza edycja cieszyła się bardzo dużym uznaniem widzów, ale przede wszystkim dał szanse zmiany otoczenia uczestników programu. Sześć zrealizowanych projektów to tak naprawdę sześć szczęśliwych rodzin. Rusza druga edycja, do której zgłosić może się każdy, kto również marzy o metamorfozie swojego przydomowego miejsca odpoczynku.

„Punkt w zielone” to sześć metamorfoz balkonów, tarasów lub fragmentów ogrodów, które przeprowadza architekt krajobrazu Lidia Bogacz z pomocą uczniów architektury z ostrowskiego Zespołu Szkół Budowlano-Energetycznych. Partnerami programu są też firmy: OBI – market budowlano-ogrodniczy, firma budowlana Woj-Bud oraz Centrum Kamienia.

Zgłoszenie się do drugiej edycji programu (a później udział) jest przede wszystkim BEZPŁATNE, ale i banalnie proste. Wystarczy wysłać zdjęcia balkonu/tarasu/fragmentu ogrodu z opisem i swoim marzeniem o zmianie, dodatkowo podstawowe dane: imię i nazwisko zgłaszającego, adres, numer kontaktowy. Zapraszamy WSZYSTKICH mieszkańców POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI.

Tylko do 13. kwietnia do północy przyjmujemy zgłoszenia pod adresem mailowym punktwzielone@tvproart.pl.

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick