Kolejne kanały w ofercie PROMAX!

8
Oferta sieci PROMAX poszerzyła się o kolejne trzy kanały: POLSAT GAMES, HISTORY HD oraz H2 HD. Tym razem to gratka dla fanów sportu, historii i nauki.

POLSAT GAMES to raj dla fanów gier oraz animacji i nowych technologii. Włączając ten kanał można liczyć na recenzje najnowszych gier, a także programy z udziałem gwiazd internetu.

Dostępny na kanale 127! (Podstawowy HD)

HISTORY HD to coś dla fanów historii szeroko pojętej. Twórcy przeniosą nasz w świat wydarzeń z przeszłości opowiedziany w fascynujący i ciekawy sposób. To opowieści o ludziach i wydarzeniach, które zmieniły bieg historii.

Dostępny na kanale 170! (Podstawowy HD) 

H2 HD to świat popularno-naukowy dla wszystkich ciekawskich. Jak funkcjonuje człowiek? Czy światem i historią rządzi przypadek? Eksperci odpowiedzą na wszystkie nurtujące Was pytania.

Dostępny na kanale 171! (Wygodny HD) Dla pakietu podstawowego do 2 stycznia 2019 roku działa tzw. otwarte okno!

Masz pytania? Pracownicy PROMAX-u na pewno na nie odpowiedzą: 62 735 31 11

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

8 KOMENTARZE

  1. po co tyle jest bajkowych i muzycznych programów bez sensu sam proart wiadomosci dopiero po 17 ado południa same powtórki i wkolko to samo co chwile wrzucanie nowych programów na 30 dni zeby poszczuc abonentow a po tych 30 dniach wylaczaja telewizja mało profesjonalna… brak konkurencji tutaj na ostrowskim rynku

  2. 1
    1

    Po co ten Polsat Games? Zamiast poszerzyć ofertę o naprawdę fajne kanały i zachęcić nowych użytkowników. Zaczynam powoli się zastanawiać za co ja płacę. Jakiś kolejny kanał dla nastolatków, którego oferta woła o pomstę do nieba…

  3. Czy do pakietu podstawowego nie można wrzucić Polsat Sport HD, od kilku tygodni jest tylko napis HD. Wiem jest w wyższym pakiecie, który odpowiednio kosztuje. Transmisje kosza dla wielu niestety w słabej jakości. Polsat sport News jest w HD, dziwna strategia. HD to już nie jest nie wiadomo jaka nowość.

    • Okazuje się, że Polsat Sport HD jest w pakiecie podstawowym. Trudno to zauważyć w tej ilości i braku info o takiej zmianie

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick