Kolejne budki dla bezdomnych kotów

7
W tym roku Ostrowskie Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt postanowiło ponownie zakupić budki dla kotów wolnożyjących. Ufundowanych zostało 11 ocieplanych budek, wszystkie zostaną przewiezione do osób opiekujących się bezdomnymi kotami.

Stowarzyszenie chce zamówić więcej domków dla bezdomnych kotów, tym bardziej, że meteorolodzy zapowiadają bardzo mroźną zimę.

Chętni, którzy chcieliby pomóc proszeni są o zgłoszenia na adres e-mail: osmzostrow@gmail.com

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

7 KOMENTARZE

  1. Dlaczego miasto nie zakupi. Tylko wszystko dzięki Stowarzyszeniu. Koty są pożyteczne. Ludzie w blokach powinni sami piwnice otwierać. Bo ich myszy i szczury zjedzą. Byle nie znależli się debile co te budki zniszczą. Bo z tym naszym społeczeństwem jest różnie. Zima idzie. Jak my tym zwierzętom nie pomożemy to nie jeden nie przetrwa zimy :(. Ludzie pamiętajcie o tym.

  2. Ale koty to zwierzęta ciepłolubne ,nie wiem czy przeżyją na przykład ,bardzo mrożną zimę w takiej budce , taka budka ,nie ochroni kotka przed siarczystym mrozem , myślę ze najlepiej i najwyższy czas, żeby Pani Prezydent , pomogła w jakiś sposób i zajęla się , rozbudową schroniska dla zwierząt, w schronisku dla psów ,powinno znależsć się również jakieś pomieszczenie ogrzewane dla kotków. A wczesną wiosną można organizować ,spotkania w schronisku i oddawać pieski ,również kotki do adopcji .

  3. Potrzebna jest dla tych bezdomnych kotów ,jakaś woliera ,przy schronisku gdzie mieszkają pieski. Takie budki dla kotów , to żadna ochrona przed zimnem .Koty musza mieć pomieszczenie ogrzewane ,żeby mogły przezyć zimę .

  4. Jak zwykle można liczyć na Stowarzyszenie! ale nie na miasto. Bo przecież koty na Becię nie zagłosują … Do tych budek można włożyć siano plus polary (w lumpeksie przy targu po dawnym pko za 1 zł) i włożyć. Ale najważniejsze to rozum i serce – żeby tych budek nie niszczyć i przy okazji nie „pomagać” w pozbyciu się kotów na wszelkie znane katolikom sposoby – to też jest karalne ! Zgadzam się z przedmówcami – edukacja i schronisko także dla kotów to podstawa. Wstyd, że takie miasto ma wyłącznie schronisko dla psów !!!

    • Zgadza się. Miasto ma gdzieś te kotki bezdomne. Wstyd. Aby szkoły, szkoły są najważniejsze. I wszystko co się wokół szkół obraca.

  5. Ja proponuję tym wszystkim co te kotki i koty tak bronią to żeby zabrali je do siebie a nie dokarmianie na osiedlu.kot sobie da rade i się wyżywi a nie to ze mysz przechodzi a on ma to gdzieś bo jedna czy drugi żarcie mu donosi.To jest niepoważne

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick