DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Komentarze (5)
 • R
  Rodzic

  piątek, 9 października, 2020

  W szkole w Radlowie też jest nauczyciel zarażony. A szkoła nadal funkcjonuje. Nie zatrzymamy wirusa jeśli na kwarantannie będą tylko pojedyncze klasy. Przecież nauczyciele w pokoju nauczycielskim pijąc herbatę, jedząc sniadanie nie mają masek. Na lekcjach bez masek. Za chwilę następne zakażenia będą.

  Odpowiedz
 • R
  Rodzic

  sobota, 10 października, 2020

  Po co z rubryka komentarze Pani Ewo ? Czy jakieś treści niedozwolone umieszczone zostały w komentarzu? Cenzura niesamowita.

  Odpowiedz
 • S
  Sikora

  sobota, 10 października, 2020

  Dlaczego rodzice ukrywają przypadki covida, nie idą do lekarza, zostawiają dzieciaka w domu aż mu „przejdzie” i nazywa się to oficjalnie przeziębienie ? Dlaczego niektórzy dyrektorzy zmuszają nauczycieli do podpisania „cyrografów” ze rezygnują z kwarantanny ? Dlaczego mimo zakażeń w jednym z liceów nadal są normalne lekcje ???? Tak wróble ćwierkają na Rynku…może to plotka a może i nie…Czy nie rozsądniej zamknąć szkołę na dwa tygodnie, zrobić toatalną kwarantanne i dezynfekcję ?

  Odpowiedz
 • J
  Julia

  sobota, 10 października, 2020

  Dokładnie. Nie ma sensu jednej klasy na kwarantannie trzymać i to tylko 7 dni teraz. Czy ktoś robi nauczycielom testy ? Przecież to oni mają kontaktu ze sobą nawzajem i innymi klasami.
  A rodzice żeby chociaż trzymali dzieci w domu jak są przeziębione. Nie zawsze to jest takie proste jak widać. A kto ich dzieciom zrobi testy ??? Dzieci mają przeziębienia a dorośli covid … Na to wychodzi

  Odpowiedz
 • H
  Hugo

  sobota, 10 października, 2020

  Hmmm … mam pomysł a może zróbmy kontrolowane zakażenia? Tych co się nie boją… grupka z 50 osób w sali i jednego lub kilku chorych…. może to by było wyjście? Zabawa-kwarantanna-test zdrowy jak ma ochotę jeszcze raz na covidowa zabawę itd. Przynajmniej spokój zapanuje.

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz