Kolędowanie na ostrowskim rynku [ZDJĘCIA]

2
Najpiękniejsze polskie kolędy oraz piosenki świąteczne rozbrzmiały na rynku w Ostrowie Wielkopolskim. Koncertu uzdolnionej muzycznie młodzieży z naszego regionu można było posłuchać w ramach Jarmarku Bożonarodzeniowego na rynku.

Organizatorzy ostrowskiego koncertu zadbali o świąteczny klimat na niewiele ponad tydzień przed Wigilią. W repertuarze znalazły się nie tylko najpiękniejsze kolędy, ale także wiele adaptacji piosenek świątecznych zarówno polskich, jak i zagranicznych, jednak przetłumaczonych na nasz język.

Dwugodzinny koncert przyciągnął rzesze mieszkańców, którzy – mimo chłodu – wytrwale wspierali młodzież pod sceną ustawioną tuż przed ratuszem. Imprezę zorganizowało Stowarzyszenie Dzieciom Specjalnej Troski pod wodzą Adama Wasieli.

ZAPRASZAMY NA KONCERT “TUŻ PRZED WIGILIĄ W SWINGOWYM STYLU”

Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia, a także posłuchajcie fragmentu koncertu. Na fanpage’u Telewizji Proart prowadziliśmy dla Was transmisję na żywo z tego wydarzenia.

Przez 25 lat na ostrowskim rynku w jedną z grudniowych niedziel bawiliśmy się podczas GWIAZDKI NA RYNKU ✨🎄 Ta impreza to już przeszłość, ale dzisiaj w jej miejsce możemy posłuchać najpiękniejszych kolęd i świątecznych piosenek w wykonaniu młodzieży z całego regionu. Nad wszystkim czuwa Adam Wasiela 🎶 A jaka jest wasza ulubiona świąteczna piosenka lub kolęda ❓ NAPISZ w komentarzu 😊

Opublikowany przez Telewizja Proart Sobota, 15 grudnia 2018

 

Jeśli jesteście ciekawi, jakie jeszcze wydarzenia czekają nas w ramach Jarmarku Bożonarodzeniowego na rynku w Ostrowie Wielkopolskim, zajrzyjcie do naszego kalendarza. Znajdziecie tam również wiele innych imprez kulturalnych w mieście i regionie.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick