DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Komentarze (35)
 • Z
  Zadowolony

  piątek, 6 kwietnia, 2018

  Brawo Pani Prezydent!

  Odpowiedz
 • G
  Ggg

  piątek, 6 kwietnia, 2018

  Tylko Kusocińskiego a nie Wojska Polskiego to po co będzie budowana żeby stała pusta bo kto tam będzie grał ręczna gdzie jest 400 kibiców czy dziewczyny z 200 kibicami będzie kolejna nie rentowna budowa a drogi leżą i już kwiczą bo mamy gorzej niż na wsiach drogi

  Odpowiedz
 • P
  pragmatyk

  piątek, 6 kwietnia, 2018

  Panowie Prezesi powiedzieli, że rozpoczynają modernizację. Ciekawi mnie, kto wg Nich ma ją zakończyć. Nie łudźmy się, jeśli chcieliby ją zrealizować na podstawie pierwotnego projektu to nie sądzę, by posiadali na to stosowne fundusze. Myśl przewodnia pewnie jest taka, my rozpoczniemy modernizację, a za chwilę rozpoczniemy ale negocjacje z Miastem dotyczące wykupu terenu z obiektem w trakcie remontu, przepełnione medialnymi naciskami, że to jeden jedyny wariant posiadania w miarę przyzwoitej hali w Ostrowie. Pani Prezydent nie idźmy ta drogą. Jeśli Panowie faktycznie całkowicie zmodernizują halę za swoje pieniądze i będą nią zarządzać to wielki ukłon w ich stronę i chapeau bas. Czas pokaże, kto ma racje.

  Odpowiedz
 • E
  Elwis

  piątek, 6 kwietnia, 2018

  moze lepiej te pieniadze przeznaczyc w części na na rozbutowe przy kusocinskiego a nie na nowa hale na wojska polskiego a reszcze pieniedzy przeznaczyc na rozbudowę Basenu na ul Paderewskiego

  Odpowiedz
 • M
  Max

  piątek, 6 kwietnia, 2018

  Nie dziwie się prezesom.Idą wybory,nikt nie wie tak naprawde kiedy ta hala powstanie.Wyremontowana K1 może idealna nie będzie,ale za to będziemy mogli oglądać duże europejskie rozgrywki.A tego nam nie weźmie już nawet śmieszna rada miejska!!

  Odpowiedz
 • I
  iii

  piątek, 6 kwietnia, 2018

  Haczyk się znalazł. Niefrasobliwość w wydawaniu nieswoich pieniędzy.

  Odpowiedz
 • A
  Anonim

  piątek, 6 kwietnia, 2018

  Powiem jedno…Afera z Pani D. wiemy o co caman niewiadomo o co chodzi chodzi o siano!!!Kropka idziemy dalej prezesi caly czas zyskuja sponsorow!Odpowiedz jest taka ze jak nie gramy w Ostrowie to lipa na maksa!Pani D.a raczej Pani nieugieta D.Mysli tak moja „firma”pod nazwa K.S Stal funkcjonuje a kasy niema dogadam sie i w oczach ty wszystkich ktorzy mieli ja za „Kata”oczyszcze sie z zarzutow jako ze ona jest ta skrzywdzona!!!Dobra ale teraz na powaznie ziomale Prezesi na co mogli liczyc na ta S**e z prezydentury…? Nie sadze Ona Tylko pojawia sie tam gdzie jej Pijar podskoczy w opinii Publicznej!!!I sie Pytam Ty S****o ???Bedzie…?:)))

  Odpowiedz
 • TL
  Trybuna ludu

  piątek, 6 kwietnia, 2018

  W głębokiej studzience mam waszą halę. Całe to wasze nba afery hałasy i mydlenie oczu ludzi. Boisz jakich czasów doczekałem 🙁

  Odpowiedz
 • K
  Kabina

  piątek, 6 kwietnia, 2018

  No i bardzo dobrze. Nie może być tak, że hala miejska jest prywatna i sobie ktoś prywatnie mówi kto tam może zagrać, a kto nie. Moim zdaniem nie ma najmniejszych szans żeby prezesi że swojej kasy wywalili 20 baniek na halę. Pamiętajmy, że to są jednak biznesmeni 🙂 Zaczną burzyć i na tym się skończy. Mam tylko nadzieję, że to pokazówka dla PLK, żeby dało licencje na granie w szkole na kolejny rok. Trzeba budować miejską halę zależną tylko od miasta. Zresztą prezesi powiedzieli, że to BM Slam buduje hale to niech sobie na własnym terenie za własne pieniądze buduje. Trzymam kciuki choć nie wierzę w cuda.

  Odpowiedz
 • J
  Ja

  piątek, 6 kwietnia, 2018

  Ja nie widzę problemu ich Hala niech rozbudowują za swoje to ich biznes ale bez kasy z miasta bo przecież to prywatna inwestycja . Jak oni dostaną z miasta ja też poproszę Panią Prezydent bo będę dom rozbudowywał . Mam już projekt . To jest ale kabaret . A Pani Drozd trochę musiała ugrać że nagle zmieniła zdanie teraz przynajmniej będzie miała na mecz w Krakowie . Jest po świętach a tu takie JAJA

  Odpowiedz
 • BMWSZOW
  Były mieszkaniec wiecznie stojący za Ostrowem WLKP.

  piątek, 6 kwietnia, 2018

  Dobry Wieczór . Drodzy kibice należy zadać pytanie co ugrała tym ruchem Pani Prezes ? Może Pani Prezydent dorobiła się rywalki w wyborach to jest tylko założenie . Pani Drozd z poparciem kibiców Stali , BM Slam , PO i może innych marzy zostać Panią Prezydent ?
  Pani Prezydent Klimek podjęła słuszną decyzje o budowie miejskiego obiektu . Takich tanich i prostych podchodów by Panią pokonać nikt się nie spodziewał . Przykro że jak rada postanowiła wybudować halę powstaje konkurent .
  Jeśli takie rozumowanie kierowało tym porozumieniem K1 to Ostrowianie nie dajcie się nabić w butelkę . To co Pani Klimek obiecała realizuje dlatego jest moim zdaniem i nie tylko najlepszym prezydentem od wielu bardzo wielu kadencji w Ostrowie WLKP. To są tylko przypuszczenia moje ,ale bardzo realne . Panowie z BM Slam zaprzeczcie moim przypuszczeniom i poprzyjcie obecną Panią Prezydent , jeśli nie to znaczy że w moim toku rozumowania jest coś na rzeczy . Obym się mylił bo liczę na kolejne lata współpracy klubu z miastem rządzonym przez Beatę Klimek . Do Boju Ostrów . Dobranoc

  Odpowiedz
 • DB
  do byłego ...

  piątek, 6 kwietnia, 2018

  Nie rozumiem tego komentarza. Rozumiem z kolei dlaczego podjęto porozumienie dopiero po przegłosowaniu budżetu na budowę nowej hali – bo teraz będą tylko i wyłącznie mówić, jak to Pani Prezydent zadłuża nasze miasto. Ktoś miał w tym interes, aby taka decyzja zapadła właśnie teraz. Będzie co wytykać podczas kampanii. Pani Prezydent jest Pani najlepszym Prezydentem Ostrowa Wielkopolskiego. Proszę uzbroić się w cierpliwość, bo teraz będą konkurencji, jak to się mówi uprawiać delikatnie mówiąc „brzydką kampanie”, a i ich zadaniem wszystkie chwyty są dozwolone. Mieszkańcy tak są z Panią, co tylko potwierdzą w jesiennych wyborach.

  Odpowiedz
 • C
  cccr

  sobota, 7 kwietnia, 2018

  ot i takie dziadostwo było jest i będzie a inne dyscypliny sportowe niech grają po jakiś szkolnych salach

  Odpowiedz
 • Z
  Zmiana

  sobota, 7 kwietnia, 2018

  Brzydka kampanię to prowadziła radna Beata Klimek któa nosiłą jakies segregatory pod pacha mówiła o przekretach w spółkach ( do dnia dzisiejszego nic nigdzie nie znaleziono), o likwidacji holdikomu i o bizancjum. Dzisiaj większego bizancjum jak za Klimkowej nie ma, Afery to są ale z jej radnymi np p. waliszewska sprawa w prokuraturze no i Śliwa tez jakoś nie umie na czas rozliczyc się z dotacji którą przyszedł mu zająć komornik, jakieś umowy przedwstepne których nie chce pokazac bo smierdza na odległośc, inwestycje pozal sie Panie Boże i sprawa w prokuraturze o zakupy w OZC. To jest w skrócie kadencja p. Klimek. No i jeszcze te buziaki i całusy dla wszystkich, kupowane tytuły i nieudane wnioski o dotacje zewnętrzne. Panim Klimek czas kończyc

  Odpowiedz
 • N
  nudziarz

  sobota, 7 kwietnia, 2018

  Małe podsumowanie. Rozbudowa hali na Kusocińskiego przez miasto, za czym tak gorąco opowiadała się pani prezydent, była przedsięwzięciem wysoce ryzykownym. Wszystkie nieprzewidziane koszty rozbudowy i ciężar utrzymania obciążałyby budżet miasta, czyli nas mieszkańców. Co innego rozbudowa przez BM – prezesi biorą na siebie odpowiedzialność za powodzenie tego przedsięwzięcia. Jak mówią, rozbudowa będzie prowadzona wg projektu wcześniej zaakceptowanego przez władze miasta. Czyli hala dostosowana do wykorzystania w innych dyscyplinach oraz organizowania koncertów czy wystaw. Nie znając zamiarów właścicieli można przypuszczać, że chcąc obniżyć koszty utrzymania będą tak właśnie halę komercjalizować, czyli odpłatnie udostępniać innym użytkownikom. I jeśli tak będzie, zrobią to z pewnością lepiej niż urzędnicy miejscy ( patrz wniosek o dofinansowanie OZE.) I co w tej sytuacji robi prezydent miasta? Natychmiast ogłasza, że druga halę i tak zbuduje. Nie mówi, że sprawa wymaga rozważenia, przemyślenia, skonsultowania czy przeanalizowania. Zbuduje i koniec. Już, natychmiast ogłaszamy przetarg. W dodatku kilka miesięcy przed wyborami. A potem choćby potop.

  Odpowiedz
 • DM
  do magistra

  sobota, 7 kwietnia, 2018

  My rodowici Wielkopolanie wiemy jedno- jak człowieka na co nie stać, to nie kupuje. Inżynier nie zarzuca nikomu tego co powstaje w mieście, ale jak powstaje i za ile. Basen czynny miesiąc a 11 miesięcy utrzymywany, zimą woda w niecce, ale nie podgrzewana, tyle że lodu nie było, czyli cud! Lodowisko czynne niecałe 4 miesiące, a ponad 8 trzeba będzie je utrzymać. Ciężkie pieniądze miasto wykłada do utrzymania boisk orlików, zewnętrznych siłowni, synagogi, OCK, muzeum (wszystkie na deficycie). Teraz szykuje się budowa hali za prawie 40 mln znowu na kredyt, praktycznie bez dotacji zewnętrznej, którą trzeba będzie utrzymać pewnie za ponad 1 mln zł rocznie. Żaden klub nie będzie w niej trenować ani grać, bo skupiają 300-400 widzów, a BM SLAM będzie grać w rozbudowanej, nowoczesnej hali widowiskowo- sportowej. Kilka dużych imprez w roku, a przez większą część hala będzie stać pusto. Prezydent zamiast poczekać na to co będzie z rozbudową na K1, pośpiechu nie ma, bo miał być ze względu na koszykarzy, zamierza już ogłaszać przetarg, bo przecież musi coś w końcu zrobić przed wyborami. Masakra jakaś! A spłacać będziemy wszyscy przez następnych 10-12 lat. I zapomnijcie o jakichś inwestycjach w mieście.

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz