Kilometrów coraz mniej, a pieniędzy coraz więcej!

1
fot. www.facebook.com/rowertojestswiat2017
Mają już na koncie 4656 złotych i wczoraj zawitali do Legionowa pod Warszawą. Wyprawa Wojtka Gawrońskiego i jego towarzysza o imieniu Dżołi wciąż trwa. Do polskiego morza, czyli końca podróży zostało jeszcze trochę kilometrów, a ma się ona zakończyć już w najbliższą sobotę (5 maja).

– Mamy małe problemy… A dokładniej mam problem z Achillesem, dlatego też pomijamy dzień ósmy, ponieważ przesiedzieliśmy go w Warszawie, aby dojść do siebie. Przychodziło nam przez myśl, żeby zrezygnować z kontynuowania DOG TRIP-u. Ale dzień regeneracji sprawił, że próbujemy dalej kręcić w stronę Bałtyku. Dziś ostrożne 50 km i wszystko wskazuje na to, że jutro wykrecimy coś więcej – pisze Wojtek na swoim fanpage’u.

DOG TRIP – dzień dziewiąty 😎Wykrecilismy 51 km x 8 PLN = 408 PLN Łącznie mamy już 4656 PLN 👊😁Mamy małe problemy…….

Opublikowany przez Rower to jest świat 1 maja 2018

Wojtek i Dżołi nie jadą już w duecie. Dołączył do nich nowy kompan podróży, Maciej Górski, który będzie towarzyszył im aż do samego końca! – Zaraz po tym jak wyruszyliśmy we trójkę, dopadła nas burza! Po burzy nastawiliśmy się na kręcenie i nieźle to wyszło, bo tak naprawdę mieliśmy mało czasu, a udało się zrobić 83 km – relacjonuje Wojtek.

Poprzednie upalne dni dały się we znaki zwłaszcza czworonogowi. Zdaniem Wojtka, Dżołi znalazł idealny sposób na poradzenie sobie z upalną temeperaturą.

Ahoj 😉Upał dzisiaj nie pozwala nam na kręcenie kilometrów… 😕Dlatego dziś nastawiamy się na lekkie km 😉Jak widać … Dzoli radzi sobie w upały 😉#jedziemydlafutrzakow

Opublikowany przez Rower to jest świat 29 kwietnia 2018

Wczoraj minął dziewiąty dzień podróży DOG TRIP. Na koncie Wojtka Gawrońskiego i jego kompanów znalazło się już 4656 zł. Wszystkie pieniądze zostaną przeznaczone na pomoc psiakom! Dokładną relację można śledzić na fanpage’u Rower to jest świat.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick