Kila miesięcy ukrywała się przed organami ścigania. Zatrzymał ją funkcjonariusz po służbie

3
Fot. KPP Ostrów Wielkopolski
Kilka dni temu dzielnicowy z ostrowskiej komendy zatrzymał 29-latkę poszukiwaną za liczne oszustwa. Funkcjonariusz będąc poza służbą, na jednej z ulic miasta zauważył kobietę, po kontakcie z komendą w oczekiwaniu na patrol dokonał jej zatrzymania.

29-latka była poszukiwana na podstawie nakazu wydanego przez Sądy Rejonowe w Ostrowie Wielkopolskim i Lublinie. – St.sierż. Szymon Szczepaniak będąc po służbie zatrzymał kobietę, która ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości. 29-latka była poszukiwana za liczne oszustwa – mówi oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim, mł. asp. Małgorzata Michaś.

Poszukiwana to mieszkanka powiatu ostrowskiego. Funkcjonariusz zauważył kobietę na jednej z ulic miasta – O swoich ustaleniach natychmiast poinformował swoich kolegów będących na służbie. W oczekiwaniu na przyjazd patrolu dzielnicowy zatrzymał 29-latkę – informuje mł. asp. Małgorzata Michaś.

Kobieta poszukiwana na podstawie nakazu dwóch sądów i kilku prokuratur została doprowadzona do policyjnego aresztu i stamtąd trafiła do więzienia. Sytuacja pokazuje, że policjantem jest się nie tylko na służbie.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick