Kierowca skutera zderzył się z busem?

2
Fot. fanpage OSP Sieroszewice
Kierowca skutera trafił do szpitala po tym, jak jego pojazd zderzył się z busem. Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem w Rososzycy. Jedna osoba trafiła do szpitala. Policjanci ustalają dokładne przyczyny tego zdarzenia.

Policja wyjaśnia przyczyny zdarzenia, do którego doszło w niedzielę wieczorem w Rososzycy w powiecie ostrowskim. Na ul. Kościelnej doszło do zderzenia busa ze skuterem. – Kierujący busem doznał obrażeń i przetransportowano go do szpitala – wyjaśnia dyżurny stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

Na miejsce wezwano trzy zastępy straży pożarnej (OSP Rososzyca, OSP Sieroszewice, JRG Ostrów Wielkopolski), policję i pogotowie ratunkowe.

To nie jedyne zdarzenie, do którego doszło w niedzielę w Rososzycy. Przed południem kierowca samochodu osobowego prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup energetyczny.

ZOBACZ TEŻ: Ciało wyłowione z Prosny. Na miejscu policja i strażacy

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. „Kierowca skutera trafił do szpitala” „Jedna osoba trafiła do szpitala” „Kierujący busem doznał obrażeń i przetransportowano go do szpitala” To kto w końcu trafił do szpitala? To tak jak w tytule! Można domniemywać czy „Kierowca skutera zderzył się z busem?”

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick