Kierowca osobówki uderzył w budynek. Z kolei w Nowych Skalmierzycach lądował LPR

0
Zdjęcie poglądowe
Strażacy z Ostrowa Wielkopolskiego odnotowali dziś dwa poważne zdarzenia. W Nowych Skalmierzycach zabezpieczali oni miejsce lądowania śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Tam, podniebna karetka została wezwana do nagłego zdarzenia. Po godzinie 14.00 w Odolanowie doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Kierujący osobówką uderzył w ścianę budynku.

W Nowych Skalmierzycach, strażacy zostali poproszeni o zabezpieczenie miejsca do lądowania śmigłowca LPR. Ratownicy zostali wezwani do nagłego przypadku. Okazało się, ze potrzebna była reanimacja. W tej uczestniczyli także strażacy. – Niestety, mimo wysiłków służb mężczyzna zmarł – informuje dyżurny stanowiska kierowania PSP w Ostrowie Wielkopolskim.

Chwilę po godzinie 14.00 strażacy zostali zadysponowani do zdarzenia drogowego na drodze wojewódzkiej w Odolanowie. – Kierowca osobówki uderzył w ścianę budynku przy ulicy Krotoszyńskiej. Jedna osoba została poszkodowana i trafiła do szpitala – dodał dyżurny PSP w Ostrowie.

CZYTAJ TEŻ: Pies wywąchał ponad kilogram amfetaminy w lodówce. Znaleziono też 160 tys. sztuk papierosów i 90 kg tytoniu [ZDJĘCIA]

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick