Kiedy wróci Marciniak? Problemy kadrowe KPR Ostrovia

0
KPR Ostrovia gra bardzo dobrze w ostatnich tygodniach, zajmując w tej chwili pozycję wicelidera w grupie B 1. ligi piłkarzy ręcznych. Waleczność i nieustępliwość to cechy, które charakteryzują w tym sezonie zespół prowadzony przez Kazimierza Kotlińskiego. Taka gra kosztuje piłkarzy ręcznych dużo zdrowia, bo już od sześciu tygodni z gry wyłączony jest Patryk Marciniak - najlepszy strzelec biało-czerwonych. Z powodu urazu barku nie gra także Patryk Staniek.

W ostatnim meczu w Poznaniu meczu nie ukończył natomiast Mateusz Foterek. Ze złamanym nosem parkiet opuszczał Mateusz Wojciechowski. W sobotę przed Ostrovią kolejny mecz – tym razem wyjazd do Świdnicy.

Sobotni rywal ostrowskiej drużyny zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Trener Kotliński uczula jednak swoich zawodników, ponieważ dotychczasowe mecze pokazały, że w Świdnicy może przegrać każdy.

8 grudnia natomiast ostatni mecz pierwszej rundy. Mecz, który może zdecydować o miejscu lidera na koniec roku 2018. Rywalem Ostrovii będzie drużyna Olimpii Piekary Śląskie. Na to spotkanie mają być już gotowi wyżej wymienieni zawodnicy. W treningu są już także Erwin Stachowski oraz Artsiom Skryba.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick