DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Kiedy otwarcie basenów w Krotoszynie i Koźminie? Sprawdź[WIDEO]

Jeden zostanie otwarty 1 czerwca, drugi wraz z początkiem wakacji. Mowa o basenach odkrytych w Krotoszynie i Koźminie.

Na terenie odkrytej pływalni w Krotoszynie znajdują się m.in. basen kąpielowy o wymiarach 50m x 25m, basen dla dzieci o wymiarach 25m x 15m, a tuż przed otwarciem zamontowany zostanie wody tor przeszkód. Ten moment zbliża się wielkimi krokami. Już od najbliższej soboty mieszkańcy tego miasta i najbliższej okolicy będą mogli znów skorzystać z tej wodnej atrakcji.

– Sezon rusza, a przygotowania idą pełną parą. Jesteśmy po napuszczeniu wody do basenu. Trwa malowanie filtrowni, chlorowni i pomieszczeń socjalnych łącznie z kasą. Otwarcie 1 czerwca od 10.00 – informuje Tomasz Nieciejewski, prezes zarządu Centrum Sportu i Rekreacji Wodnik w Krotoszynie.

Otwarcie basenu przy ulicy Ogrodowskiego w Krotoszynie będzie połączone z festynem zorganizowanym z okazji przypadającego 1 czerwca Dnia Dziecka.

Z basenu odkrytego w sezonie letnim będą mogli korzystać mieszkańcy Koźmina Wielkopolskiego. Tutaj jednak obiekt zostanie otwarty nieco później niż krotoszyński basen. – Na pewno otworzymy obiekt wraz z początkiem wakacji, czyli 22 czerwca. Jeżeli uda nam się wcześniej, ok. 15-16 czerwca, jest to na razie też realne – informuje Arkadiusz Zmyślony, dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu w Koźminie Wlkp.

Od początku zeszłego tygodnia do niecki napuszczana jest woda, która dopiero po zastosowaniu chloru i włączeniu filtrów będzie nadawała się do kąpieli. W poprzednim sezonie ceny biletów wejścia na koźmiński basen nie zostały zmienione. Decyzja o ewentualnej podwyżce ma być podjęta w przeciągu kilkunastu najbliższych dni.

0 Dołącz do dyskusji

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz