KibicujeMY, czyli PROMAX, Proart i wlkp24.info na sportowo

1
Przygotowujemy dla Was relacje na żywo, codziennie podrzucamy nową dawkę sportowych informacji, ale także wspieramy sport finansowo i robimy to razem jako operator sieci kablowej PROMAX i Telewizja Proart, a także portal wlkp24.info. Kibicujemy nie tylko na billboardach, ale na większości aren sportowych naszego regionu.

Kilka tygodni temu na ulicach największych miast naszego regionu zawisły billboardy promujące wspólną kampanię operatora sieci kablowej PROAMX, i Telewizji Proart i portalu wlkp24.info pod nazwą „MY”. Wśród haseł to, na które największą uwagę zwrócili zapewne miłośnicy sportu, jest „kibicujeMY”. Jak kibicujemy? Na dwa sposoby. Po pierwsze to relacje z różnych zawodów sportowych, które w Telewizji Proart przygotowuje w znacznej części dziennikarz sportowy Marcin Gebel. – Jestem od małego kibicem sportu, tak więc mi sport towarzyszy od samego początku, a kiedy mogę przyjść do pracy i połączyć przyjemne z pożytecznym, to tym bardziej. Emocjonuję się sportem od samego początku i nawet, jak jest czasami relacja na żywo, to później, kiedy wracam do redakcji, to Roman Biadała [kierownik realizacji – przyp. red.] ma do mnie pretensje, że za bardzo unoszę głos w niektórych momentach, za dużo krzyczę, ale to są te emocje, które towarzyszą zawodom sportowym – tłumaczy Marcin.

By sportowe emocje mogły być dostępne dla jeszcze większego grona odbiorców, w kibicowanie sportowcom od lat włącza się też firma PROMAX. I to drugi aspekt wspólnego kibicowania. – Tak jak Telewizja Proart emituje mecze i spotkania sportowe, tak PROMAX sponsoruje drużyny – mówi Bartosz Celmer z działu marketingu operatora sieci kablowej.

Sportu nie brakuje także na portalu wlkp24.info. To najmłodsze dziecko z tej trójki, a więc walczące dopiero o taką rozpoznawalność, jak dwie wyżej wymienione firmy, jednak z miesiąca na miesiąc zdobywające kolejnych nowych Odbiorców. – U nas także sport odgrywa ważną rolę. Jeśli nie możecie akurat włączyć Proartu, gdzie trwa właśnie transmisja z meczu Waszej ulubionej drużyny, coraz częściej wybieracie właśnie nasz portal, gdzie także możecie ją oglądać. Do tego dochodzą skróty z meczów, a także pomeczowe rozmowy z zawodnikami oraz trenerami – dodaje Sebastian Matyszczak, redaktor naczelny wlkp24.info.

Za pośrednictwem kampanii „MY” chcemy pokazać Wam, jak wiele łączy Telewizję Proart i operatora sieci kablowej PROMAX. Choć to dwie odrębne firmy, jeśli chodzi o kibicowanie lokalnym sportowcom, jesteśmy i będziemy w jednej drużynie.

redaktor wlkp24.info
katarzyna.paus@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick