Kibice Ostrovii organizują 5. zbiórkę dla zwierząt w schronisku. Przyłącz się!

3
Kibice Ostrovii 1909 zachęcają do wzięcia udziału w zbiórce na rzecz Schroniska dla zwierząt w Wysocku Wielkim. Zbierane będą koce, pościele, ręczniki, garnki, smycze, obroże, sucha i mokra karma. Akcja zostanie zorganizowana 14 listopada w godz. 12.00 - 15.00 pod trybuną główną Stadionu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim.

To już piąta edycja akcji kibiców Ostrovii 1909, którzy regularnie pomagają zwierzętom przebywającym w schronisku w Wysocku Wielkim. Czworonogów tam nie brakuje, a co za tym idzie, potrzeby są ogromne. To sprawia, że każda pomoc jest bezcenna. Cegiełkę w niesieniu wsparcia bezdomnym zwierzakom po raz kolejny niosą sympatycy biało-czerwonych, którzy zachęcają do pomocy mieszkańców miasta i okolicznych miejscowości.

W tym roku będą zbierane następujące dary:

 • koce,
 • pościele,
 • ręczniki,
 • garnki,
 • smycze,
 • obroże,
 • sucha karma,
 • mokra karma.

Zbiórka odbędzie się 14 listopada w godz. 12.00 – 15.00 pod trybuną główną Stadionu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim. „Akcja ta na stałe zagościła w naszym kibicowskim kalendarzu i mamy nadzieję, że nie pozostanie bez odzewu nawet w tak trudnych czasach. Serdecznie zapraszamy do udziału w zbiórce wszystkich tych, którzy kochają zwierzęta i którym leży na sercu ich dobro. Pamiętajmy, zwierzęta liczą na naszą pomoc!” – mówią kibice Ostrovii zaangażowani w organizację zbiórki.

Kibice Ostrovii mają nadzieję, że mieszkańcy nie zawiodą i włączą się w pomaganie. Czekamy na Was w charakterystycznym biało-czerwonym namiocie”  – dodają.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

 1. Pamiętajcie tylko, aby nie kupować najtańszych karm z marketów. Niektóre schroniska już odważnie informują o tym jakie ma to wartości odżywcze (a raczej nie ma) i jakie problemy powodują u psiaków.

 2. Koce nie nadaja się jakieś materialowe wyściólki dla piesków , koce zima wilgotnieją w budach i to ziębi pieski , najlepsza wyściólka do budy dla piesków to słoma, .Sianko tez sie nie daje tylko słoma . Koce nadaja sie ale do pomieszczeń ogrzewanych .Chciałam zapytać kiedy w końcu beda ciepłe pomieszczenia dla kotów, tyle razy pani Prezydent obiecywała że będzie budowana kociarnia , ale sprawa widać tych biednych kotów , które nie maja swojego ciepłego miejsca na zimę ucichła Te biedne wałęsające sie kotki po Ostrowie , po działkach , szukaja ciepłegp kąta .Ale widać urząd miasta nie przejmuje sie kotami.

 3. Potrzebna jest karma dla psów z problemami gastrycznymi – Royal canin gastro intestinal.
  Brakuje też długich smyczy – 3 m i 4 m.
  NIE kupujcie karm w marketach, bo to papier zmielony. Psy w schronisku potrzebują karm wysokoenergetycznych – zima idzie !

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick