Każdemu wolno kochać – artyści z Gminy Ostrów zapraszają na koncert

0
Każdemu wolno kochać, a miłość kojarzy się z muzyką, która gra zakochanym w sercach i duszach. Z takiego założenia wyszedł Adam Wasiela, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Wysocku Wielkim, który za pośrednictwem Telewizji Proart zaprosi państwa na moc muzycznych wzruszeń. Już w sobotę po raz kolejny przekonają się państwo, że utalentowanych artystów nie trzeba szukać daleko, a miłość i tęsknota to idealne tematy lirycznych piosenek.

Utwory o miłości – tej spełnionej i niespełnionej, szczęśliwej i nieszczęśliwej zaśpiewali wokaliści z Gminy Ostrów, bo zamysł organizowanych w GOK-u koncertów jest taki, by prezentować zdolnych ludzi z najbliższej okolicy. Jeśli chodzi o repertuar walentynkowego, wybór jest ogromny, bo większość utworów muzycznych, i tych polskich i tych zagranicznych opowiada o kochaniu lub powstało z inspiracji tym uczuciem. Nie znaczy to jednak, że wszystkie one są takie same. Wręcz przeciwnie, bo odcieni miłości jest wiele – mówią artyści.

Transmisja koncertów organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Wysocku Wielkim to już tradycja, na której tym razem piętno odcisnęła pandemia, bo publiczności nie było w ogóle. Artyści zaśpiewali tylko dla widzów Telewizji Proart. Walentynkowy koncert pt. „Każdemu wolno kochać” już w sobotę o godzinie 21.00 na antenie Proartu. Powtórka w Walentynki, także o 21.00. Uroczym przerywnikiem miedzy piosenkami będą wypowiedzi ekspertów – przedszkolaków z Wysocka Wielkiego, na temat miłości oczywiście…

redaktor wlkp24.info
agnieszka.kurzawa@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick