Każde dziecko chce zobaczyć rodziców w telewizji! Mamo, tato, wyślijcie do nas życzenia!

5
Nagrajcie życzenia lub prześlijcie je w formie tekstowej wraz ze zdjęciem np. Waszej rodzinki, a my zbierzemy je wszystkie, przygotujemy niezwykły materiał wideo i wyemitujemy go na antenie Telewizji Proart. Takiej niespodzianki Wasze maluchy na pewno się nie spodziewają! Wysyłajcie życzenia na poczta@tvproart.pl lub przez fanpage Telewizji Proart albo portalu wlkp24.info. Rodzice, do dzieła!

Taka niespodzianka nawet najbardziej kreatywnemu dziecku nie przeszłaby przez myśl, a Wy właśnie możecie ją w prosty sposób wyczarować! W poniedziałek Dzień Dziecka. Jeśli chcecie zrobić Waszym pociechom niespodziankę, o jakieś nie śniły, nie mogliście lepiej trafić!

Nagrajcie życzenia dla dzieciaków w formie wideo bądź wyślijcie je jako tekst i dołączcie zdjęcie np. Waszej rodzinki. W poniedziałek zbierzemy wszystkie nadesłane życzenia i przygotujemy wyjątkowy materiał wideo dla Waszych pociech. Będziecie mogli zasiąść wygodnie przed telewizorem i… zaskoczyć dzieci, jak nigdy!

Takiej okazji nie możecie zmarnować!

Materiały można wysyłać na poczta@tvproart.pl lub przez fanpage Telewizji Proart albo portalu wlkp24.info.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

  1. Podziwiam tych z was co uważają ze to ściema. Akurat mam w rodzinie 4 osoby chore w różnym wieku. Nawet nie komentuje waszych „fachowych” wypowiedzi. Obyście nie zaznali tego

    • W dzisiejszym serwisie informacyjnym na antenie Telewizji Proart o 17.20, 20.00 oraz 22.30, a także na naszym portalu!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick