Kasia Kowalska zaśpiewa podczas Jarocin Festiwalu

1
materiały prasowe
Jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów Kasia Kowalska to kolejna piosenkarka, która wystąpi podczas Jarocin Festiwalu 2019. Kasia Kowalska jest autorką m.in. takich przebojów, jak "Antidotum", "To co dobre" i "Wyznanie, Być tak blisko".

Rok 2019 dla Kasi Kowalskiej jest wyjątkowy, ponieważ wokalistka świętuje właśnie jubileusz 25-lecia pracy artystycznej. W ubiegłym roku światło dzienne ujrzał jej nowy album “Aya” i bardzo szybko uzyskał status złotej płyty oraz dwie nominacje do tytułu Fryderyk 2019.

Teraz jej największych przebojów będą mogli posłuchać także uczestnicy Jarocin Festiwalu 2019. Kasia Kowalska będzie bowiem jedną z gwiazd tego muzycznego wydarzenia, które odbędzie się w dniach 13-14 lipca.

W sobotę na scenie wystąpią laureaci Jarocińskich Rytmów Młodych, a także Renata Przemyk (30-lecie pracy artystycznej) i Sebastian Riedel & Cree (25 lat na scenie). Będzie to też dzień, w którym specjalny projekt zaprezentuje Marek Piekarczyk, szef jury JRM, a także Piotr Cugowski i Ukeje. Na scenie zobaczymy też Sidneya Polaka.

W niedzielę będzie można posłuchać zespołu Dżem, który obchodzi 40-lecie działalności, a także Róże Europy, Happy Sad, Marka Piekarczyka, Lemonu, Mroza, Tabu, Grubsona i Marceliny. Również tego dnia na scenie wystąpi Kasia Kowalska. Niedziela z festiwalem zakończy projekt True Colors Band & DJ Live.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. 1
    4

    To się Jurek Owsiak, który imprezę jarocińską przeniósł do Krosna Odrzańskiego i nazwał ją z amerykańska Woodstock, przyjaciel Rajskiego, który na jego cześć nazwał oddział noworodków w szpitalu imieniem WOŚP wqrzy.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick