Kąpielisko na Piaskach zamknięte! Co jest przyczyną?

5
zdjęcie archiwalne
W piątek i sobotę kąpielisko na Piaskach będzie zamknięte. W wodzie pojawiły się bakterie i służby sprawdzają, czy nie zagrażają zdrowiu ludzi. O kolejnych decyzjach w tej sprawie będziemy informować w Telewizji Proart i na portalu wlkp24.info.

– W wodzie pojawiły się bakterie i upatrujemy przyczyn w opadach deszczu, które ostatnio wystąpiły nad Ostrowem. Być może coś spłynęło do akwenu. Kąpielisko będzie zamknięte w piątek i w sobotę. Będziemy informować, czy już w niedzielę zostanie ponownie otwarte, czy jeszcze nie – mówi portalowi wlkp24.info Karolina Krawczyk z biura prasowego Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

  1. Coś splynelo? Czyżby feralnym rowem? A wiadoma firma nadal wozi gow. a z całej okolicy. Czyżby przypadkiem jej ładunek splukalo do zbiornika?

  2. Co jest przyczyną? SYF. Najlepsze jest to, że ludzie tu przyjeżdżają i płacą za parking żeby się w tym kąpać. 😀

  3. Wszystko zależy od tego czy zarząd Piasków znów zapłaci odpowiednią kwotę sanepidowi za pozytywną decyzję.Ci co wywozili szambo na PIASKI też dobrze zapłacili żeby wszystko ucichło.Bakterie tam zawsze były ,są i będą.Wszystko zależy od tego czy dobrze zapłacą sanepidowi żeby wszystko ładnie wyglądało 😁

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick