Kąpielisko na Piaskach zamknięte! Co jest przyczyną?

5
W piątek i sobotę kąpielisko na Piaskach będzie zamknięte. W wodzie pojawiły się bakterie i służby sprawdzają, czy nie zagrażają zdrowiu ludzi. O kolejnych decyzjach w tej sprawie będziemy informować w Telewizji Proart i na portalu wlkp24.info.

– W wodzie pojawiły się bakterie i upatrujemy przyczyn w opadach deszczu, które ostatnio wystąpiły nad Ostrowem. Być może coś spłynęło do akwenu. Kąpielisko będzie zamknięte w piątek i w sobotę. Będziemy informować, czy już w niedzielę zostanie ponownie otwarte, czy jeszcze nie – mówi portalowi wlkp24.info Karolina Krawczyk z biura prasowego Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

  1. 11

    Coś splynelo? Czyżby feralnym rowem? A wiadoma firma nadal wozi gow. a z całej okolicy. Czyżby przypadkiem jej ładunek splukalo do zbiornika?

  2. Wszystko zależy od tego czy zarząd Piasków znów zapłaci odpowiednią kwotę sanepidowi za pozytywną decyzję.Ci co wywozili szambo na PIASKI też dobrze zapłacili żeby wszystko ucichło.Bakterie tam zawsze były ,są i będą.Wszystko zależy od tego czy dobrze zapłacą sanepidowi żeby wszystko ładnie wyglądało 😁

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick